Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan ember, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan ember, aki 100%-ig heteroszexuális?

Figyelt kérdés

Mármint nem olyan, aki soha nem volt saját nemű személlyel együtt, mert ilyen nyilván rengeteg van, sőt ez a túlnyomó többség. Hanem aki tényleg soha, semmilyen körülmények között és semmilyen mértékben sem érez semmilyen testi vonzalmat a saját neme iránt.


Sok olyan emberrel (nővel és férfival) beszélgettem, aki abszolút heterónak számít, áradozik a másik nemről, hetero párkapcsolatban él, és mégis bevallotta, hogy érzett már testi vonzalmat azonos nemű személy iránt.



2021. szept. 11. 22:43
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%

"Nem azért látom bonyolultabbnak, mert nem érdekelnek a tények, hanem pont azért, mert igen."

Ez kb. egy kizárt dolog, mert nem tudom szintű válasz volt. A mondatodban leírtad, hogy te már el is döntötted, hogy ez bonyolultabb, mint a 100%-os felállás, de azért mégiscsak kérdést írtál ki róla...


"Elgondolkodtató dolgokat lát, hall, tapasztal az ember."

Ez most olyan, hogy kit és mi gondolkodtat el. Egyesek a legapróbb dologból is kihoznak valami vallási fanatizmust. Mások meg a tényeket nézik.


"Én úgy tapasztaltam, minél alaposabban ismeri magát valaki, annál jobban ódzkodik tőle, hogy bármiről is azt állítsa, 100%-ig igaz rá."

Ez mondjuk így nem igaz, de nem baj. Valamelyik nap nézd végig az ismerőseid és vedd sorba őket. Kérdezd meg tőlük, hogy van e olyan, amiben maximálisan biztosak. Lesz.


"Nota bene: utálom a sugalmazó kérdéseket. Nem azért tettem föl, hogy aki igent mond rá, azt jól lepontozzam. Beszélgetést akartam kezdeményezni a témáról. Tehát nagyon köszönöm az építő kommentjeidet."

Szívesen, de sajnos az jön le, hogy te már eldöntötted a kérdést.

2021. szept. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:

#20


Ezek a kategóriák mind hamisak egy kicsit. Leegyszerűsíti a kommunikációt a használatuk, ezért hasznosak, de az életben sokkal több az árnyalat.

2021. szept. 11. 23:46
 23/49 anonim ***** válasza:
67%
#22: A válaszoló sehol sem vonta le azt a következtetést, hogy ne lennének árnyalatok. Ha szerinted az életben sok az árnyalat, akkor miért nehéz elfogadnod, hogy van 100%-os árnyalat is? Lényegében már ott tartunk, hogy saját magad ellen beszélsz...
2021. szept. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
53%

Ezek a válaszok nyílván világnézeti meggyőződésből fagadnak. Az ő világképülbe nem illik bele, ha túl sok nem 100% hetero létezik.


Ahogyan neked se kedves kérdező az ellenkezője, azért győzködsz mindenkit.


Nekem csak az a kérdésem, hogy nem tök mindegy?

2021. szept. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
100%
Lényeg a lényeg az a 100% hetero akinek eszébe sem jut pasival kefélni. Most lehet itt árnyalatokkal jönni,meg ilyen hülyeségeket ha a haverral puszival köszönünk (arcra) az már rejtett bi vagy homoszexualitás,de ez nincs így.
2021. szept. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:

#21


Én nem tudom, tudnék-e mondani olyat magamról, ami 100%-ig igaz rám. Még talán azt sem, hogy meghalok majd egyszer, vagy hogy megszülettem. Ezt nem puszta szofizmusból mondom.


De igaz, a kérdésem eldöntendő volt, így nem a legszerencsésebb. Valahogy úgy kellett volna föltennem: Milyen mértékben találjátok érdekesnek a saját nemetek, kedves heterók?

2021. szept. 11. 23:52
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexualitás kategóriába raktad akkor az a szex részéről szól. Ezért írtam azt amit.
2021. szept. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:

#25


Ilyen hülyeségeket nem állítok, hogy rejtett bi- meg homoszexualitást jelentene, ha valaki mondjuk csak 95%-osan hetero, amin azt értem, hogy lényegében totálisan, de van a lelkében egy piciny rezonáló rész a saját nemére is. Amit sose fog és sose is akar kiélni, mert nem is azért van; de van. Én ezt így értettem ezt a százalékolósdit.

2021. szept. 12. 00:01
 29/49 anonim ***** válasza:
58%

"Én nem tudom, tudnék-e mondani olyat magamról, ami 100%-ig igaz rám. Még talán azt sem, hogy meghalok majd egyszer, vagy hogy megszülettem. Ezt nem puszta szofizmusból mondom."

Itt a lényeg: A te önismereted hiányos és bizonytalan személyiség vagy. Ezzel önmagában nincs probléma, nem mindenki egyforma, te ilyen vagy. Azzal viszont baj van, hogy a saját egyéni jellemzőid próbálod ráhúzni az egész világra. Veled ellentétben, rengeteg ember képes 100%-ban mondani magáról valamit.

2021. szept. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:

#9


Na álljon meg a menet


Szóval csak az heteró aki nem tudja megmondani a saját neméről hogy szép-e vagy sem?

2021. szept. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!