Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is feltűnt hogy újabban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is feltűnt hogy újabban milyen sok kamu kérdés és troll válasz van? Régebben azért nem így volt. Tudom sok az unatkozo kiskamasz meg nőgyűlölő de akkor is.

Figyelt kérdés

2021. szept. 9. 21:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
Sok az unatkozó tini. 2009 óta követem az oldalt és látom hogy miről beszélsz.
2021. szept. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%

Abszolut osztom en is az elottem irok valaszat. Hosszu evek ota jelen vagyok itt tobbe-kevesbe es mar en sem ugy nezek fel ide...


Egyebkent a pontozasos, ranglistas rendszernek koszonhetoen nagyon konnyen lehet latni tenyleg, hogy itt gyakran biztos, hogy egy ember szamtalan valaszt irogat, anonim modon, mindig mas alairassal... Az elso 5-10-20 ember a kategoria ranglistan sokszor naponta olyan sok pontot kap, hogy fizikailag is csak ugy lehetseges ha kb kerdesenkent két valaszt ir legalabb.

1-2 eve csinaltam is szamitast mar nem tudom hogy volt pontosan, de nagyjabol kiszamoltam, hogy adott napon hany kerdes volt es mennyivel nott a listavezeto pontszama egy nap alatt azon belul is kerdesre adott valaszert es kijott 2-3 valasz/kerdesre... Es biztosan vannak kerdesek amire nem valaszol....


Pl. Anal tema... Siman elkepzelheto, hogy 10 valaszbol 5-ot ugyan az irkalja... "En szeretem 22L" "en is szeretem 36/n" ......

2021. szept. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
27%

De szánalmas amit írsz #12. Mármint, hogy ugyanaz válaszol többször. Mert még ha valami értelme lenne...Mint mondjuk más kategóriában ahol vitás kérdések is vannak, és több válasszal akarná megerősíteni valaki az igazát. De itt még csak ilyen sincs...Mennyire szánalmasan nem lehet semmi élete az ilyennek. Bár ezt az értelmi szintet még az sem magyarázza...


Én még csak tavaly év eleje óta olvasom a kategóriát, de már ahhoz képest is sokat romlott a színvonal.

2021. szept. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az élet minden területén úgy látom, hogy egyre értelmetlenebbek az emberek.

A válasz ismételgetés meg ja, sajnos teljesen általános, valaki nekem privátban egyszer be is vallotta, hogy imádja igy szivatni az olvasókat és torzitani a statisztikát.

2021. szept. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
27%
Ha olyan a kérdés, én nem hagyom ki, hogy valami vicces vagy trollkodós választ írjak.
2021. szept. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
84%
Ne felejtsük ki azokat az embereket akik szociopaták,vagy 0 önbecsülésük van,és/vagy valamilyen pszichológiai problémával küzdenek.
2021. szept. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
55%

Nagy megoldás lenne ha többet admin lennék illetve ha instant törölni lehetne azokat a kérdéseket amik már voltak és gyakori rendszerességgel ismétlődnek.

A naponta kiirt kérdések száma drasztikusan csökkenne, illetve a trolloknak sem érné meg folyamatosan kiirogatni ugyanazt a hülyeséget

2021. szept. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!