Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is feltűnt hogy újabban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is feltűnt hogy újabban milyen sok kamu kérdés és troll válasz van? Régebben azért nem így volt. Tudom sok az unatkozo kiskamasz meg nőgyűlölő de akkor is.

Figyelt kérdés

2021. szept. 9. 21:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Nekem csak azt tűnt fel, hogy ebben a kategoriában a válaszok 80%a 3felhasználotol van.
2021. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom ki mit gondol,de nekem tetszik ez az oldal.Józsi bácsi 64F
2021. szept. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
Régen voltak itt igazi egyéniségek. Mint én is. Nagy emberke voltam itt anno. 🙂
2021. szept. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Mi lett veled 3as?

Kisember lettél??

2021. szept. 9. 21:46
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Baromi unalmas és szürke lett ez a topik. Folyamatos körforgásban ismétlődnek a következő tematikájú kérdések:


családon belüli szex, tesó bugyi szagolgatás, anyuka meglesése, nyelni vagy nem nyelni, savanyú láb, kicsi a farkam/nagy a farka/no mekkora a farkam, animalszex a nyerő, csajok nektek tényleg puncitok van fontosságú privicélpont kérdések, anál mánia.

2021. szept. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a szintek miatt is. Ha valaki szintet akar lépni, kellenek hozzá a kiírt kérdések, de ha magától amúgy nem lenne semmi (izgi), hát kitalál egyet magának, ami mit ad isten ebben a kategóriában a "legérdekfeszítőbb". Többi kategóriában is sok egyértelműen kamu kérdés van. Persze az is játszik, hogy vannak akik unatkoznak, de szerintem leginkább ez az oka. Na meg... az oldal színvonala is csökkent. Oké, a moderátorok sas szemekkel figyelnek, de ez nem jelenti, hogy a látogatók is ennyire "igyekeznek". Volt szó régebben, hogy sokan már csak uanlomból jönnek fel, megszokásból... és végül az oldal nem kihalt, de fénykorát már rég nem éli.
2021. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Csak már nem éri meg hozni azt a formámat. Gyökerek lettek itt az emberek. Nem értik a humort sem.
2021. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Ugyan már, köztudott hogy ez az egyik olyan kategória ami már a kezdetektől fogva hemzseg a trolloktól.
2021. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

Épp ma jutott nekem is eszembe ahogy olvasgattam a kérdéseket.

Időnként van egy hullám, hogy jönnek értelmesebbek, de aztán napokig, hetekig ismét ilyen kamu, kitaláltak.

Eltűntek a normálisabbak az oldalról. De legalábbis a kategóriából.

A kapott privátokon is látszik.

Teljesen új nevek, mind-mind csupa primitív stílussal.


Az oldal meg már majdnem kihaltnak mondható. Délután néztem a felnőtt kapcsolatokat. Két óra alatt mindössze 8 kérdés érkezett.

2021. szept. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
Igen, sajna nagyoon durva. Miért nem lehet felnőni?
2021. szept. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!