Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lenne értelme egy masztiklubnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne értelme egy masztiklubnak?

Figyelt kérdés
Ahol párok találkozhatnának, kötetlenül beszélgethetnének, ismerkedhetnének és masztizhatnának egymás előtt. Népszerű lenne egy ilyen klub? Lenne erre igény?

2021. szept. 7. 11:39
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
42 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

🤔Nem, kb elmennek helyette egy swingerbe szerintem.


Alapból párok miért masztiznának más párokkal??? 🤦‍♂️🤷‍♂️


Akkor már inkább mindent szabad, de semmi sem kötelező klubbot nyitnék! 😂🤣

2021. szept. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
A maszti számomra egyszemélyes, max a partneremmel együtt. F
2021. szept. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Öhm... kétlem:D


Szóval arra gondolsz, hogy egy pár elmegy egy helyre, ahol ismeretlen párok vannak. Ezekkel az ismeretlenekkel beszélgethetnek - jó, lényegében ismerkedésről van szó, az ilyen jó dolog, bár párok ritkán mennek ismerkedni együtt..

De képzeld el aképet, hogy egy új tag belép az ajtón, és ott veri a fszát valami ismeretlen göykér. És akkor leülnek, kezet fognak vele, bemutatkoznak és elkezdenek az időjárásról beséznli?:D


És miért maszturbálás? A párok általában szexelni szoktak, miért akarnának idegenek társaságában maszturbálni?:D


A fantázia részét értem egyébként, izgató lehet. Csak irreális.

2021. szept. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Most is vannak hasonlók, igaz nem hivatalos keretek között. Annyi különbséggel, hogy nem párok, hanem inkább solo tevékenységként.
2021. szept. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy fent is írják van ilyen klub, swingernek hívják, azzal a különbséggel hogy ott nem masztizgatnak egymás előtt hanem dugnak is 😂
2021. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Jó ötlet. Én elmennék.
2021. szept. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is jó ötlet. Csak mind a két nem képviselve legyen.
2021. szept. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyenlő arányban lennének a nemek. Párok jöhetnének csak.
2021. szept. 7. 13:56
 9/13 sandrisbp ***** válasza:
81%

Szerintem erre kezdő (vagy nem annyira kezdő) bi és bikíváncsi srácok biztosan vevők lennének, csajokkal is, de nélkülük is...

de sajnos szóló csaj nem hiszem, hogy betévedne.

én is szívesen lemennék egy ilyenbe :).

Párok inkább swingerbe mennek, és ott a masztinál azért többet csinálnak, minimum orál, de leginkább dugnak is, nem is csak egymással.

2021. szept. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

ez a swinger klub

ott sem kötelező betenni

2021. szept. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!