Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van értelme kis mérettel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme kis mérettel szexelnem?

Figyelt kérdés

Hiába számít a hivatalos mérések szerint átlagosnak, egy nőnek se tudnám megadni azt az érzést, amire vágyik. Vagyis hogy kitöltse a pénisz szex közben. Rövid és vékony is ehhez.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Ennél a kérdésnél amit az #5 #19 #20 és a kérdező írtak, arról jutott eszembe. És nem csak itt. Nem hallottam még nőről, akinek az én méretem lenne az ideális. Nekem az lenne a legfontosabb, hogy a nőnek minél jobb legyen, de megfelelő pénisz nélkül nem lehet megadni a megfelelő érzést a behatolásos szexnél.



2021. szept. 1. 09:03
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
81%
Mekkora az a kicsi?
2021. szept. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
89%
Ne mindig azon parázz, hogy vajon elég e a méreted. Elsősorban élvezd a szexet, és dugj sokat. Ha nem is elég, de attól még érezd jol magad. 20as voltam a másik kérdésből.
2021. szept. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
#1 Szeméremcsonttól mérve 14-15cm és kb 4cm vastag. Jó lenne +3-4cm hossz és +1cm vastagság.
2021. szept. 1. 09:13
 4/45 anonim ***** válasza:
89%
Ez teljesen átlag méret
2021. szept. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
#2 De nekem az a fontos, hogy a nőnek minél jobb legyen. Ha csak magamnak akarok jót, akkor kiverem és kész.
2021. szept. 1. 09:14
 6/45 A kérdező kommentje:
#4 Igen, ezt írtam, hogy a hivatalos eredmények alapján átlagos. Attól még a nők nem éppen ilyen méretre vágynak sajnos. Ha legalább vastag lenne (mert ugye az a fontosabb).
2021. szept. 1. 09:16
 7/45 anonim ***** válasza:
49%
Érdekes, az én ugyanekkora méretem megfelel 29 éve a páromnak és néhány éve a szeretőmnek is 🤷‍♂️
2021. szept. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
79%
Pont ekkora mérete volt az exemnek, a legjobb volt vele a szex. Tudod mi a titok? Hogy ne a saját farkaddal hanem a nővel foglalkozz. Legyél figyelmes, odaadó, izgasd fel rendesen, figyelj az előjátékra, tanuld meg mit hogy szeret.
2021. szept. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
16%

Lehet lepontozni, de nekem ez kicsi lenne.


28N

2021. szept. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
92%

Az a fő probléma veletek, hogy a saját farkatok számotokra a legfontosabb. Hogy hány centi, merre görbül, stb.

Hogyha fele ennyi energiát fektetnétek abba, hogy megismerjétek a női testet, megtudjátok mit szeret a partneretek, hogy a legjobb neki, akkor nem lenne ennyi “ekkorafarokkalkitudomelégíteni?” kérdés itt a gyakorin.

2021. szept. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!