Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Új kapcsolat és mégsem akar a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új kapcsolat és mégsem akar a férfi szexet. Van értelme folytatni?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt. Viszont több kifogást is hallottam már. Most reggel is felkeltünk és jött a kifogás, hogy sietnie kell dolgozni.. pedig van egy csomó ideje..

Igazából eddig 3x szexeltünk csak de lehet, hogy nem vagyok neki jó?


2021. aug. 4. 07:03
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
100%
Mesélj még egy kicsit a kapcsolatotokról, előéletről!
2021. aug. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Reggel van ugyan kedvem mindig nekem is ... de attól még nem tudok elmenni..... lehet nála is ez van?


Mindenesetre ne stresszeld .... az sose tesz jót, ez is tapasztalat...


Illetve kérdezz rá tőle mintsem tőlünk , hogy neki ennyi is elég? Ha azt mondja igen elgondolkozhatsz.

2021. aug. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Élő példa ez a történet, hogy "mindig" csak a férfiak akarnak szexelni, és "mindig" csak a férfiak a rosszak.

Valami gebasz van eben a románcban, akarom mondani románcban, és nem feltétlen a férfi miatt.

2021. aug. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajna magamba keresem a hibat, hogy nem vagyok jo az agyban es nem kivan.
2021. aug. 4. 07:34
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Volt barátnőm is mindig úgy gondolta, hogy nem tetszik nekem, holott bazi stresszes meg fáradt voltam. Hidd el ez valós dolog a férfiaknál, legalábbis nálam az volt... most napi 3 szor simán tudnék, akkor meg néha semmihez nem volt kedvem
2021. aug. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Hát lehet, hogy ehhez a sűrűséghez kell hozzászoknod, ez van, neki ez a "norma".
2021. aug. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!