Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi értelme a herevasalásnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a herevasalásnak?

Figyelt kérdés
Nem tudom ideillik-e a kérdés, de most néztem egy videót Mr. Büntetőfék-főpolgi f@szságairól és ezt egyszerűen nem tudom feldolgozni 🤣

2021. júl. 19. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Baromság.
2021. júl. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen lényege? Annak utánanéztél, hogy mi az a herevasalás? Segítek, nem létezik ilyen. Neki sem volt, egy hatalmas marketing blöff volt, ami baromi jól sikerült, és én jól is szórakoztam rajta.
2021. júl. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kitalált kamu dolog mint az említett személlyel kapcsolatos dolgok 99%-a....
2021. júl. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom.De ha érdekel próbáld ki,hogy milyen sima lesz a heréd.

120 fokon érdemes állítólag ,gőzölés nélkül.

2021. júl. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Vasalàs utąn szebben lehet a farkad alà hajtogatni. Ahogy elöttem is írtàk gôz nélkül kell
2021. júl. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Ohhh Gott im himmel.


Emlékszem azokra az időkre mikor a közélet/közbeszéd még ilyen és ehhez hasonló bődületes baromságokkal volt tele.


Fluor-mizu mizut parodizálta mindenki, meg azon verték a töküket hogy összeköltöztek SPvel, az internetet még nem falták fel a cégek, youtubeon nem kaptál kéretlen reklámot 10 percenként, meg nem volt minden "családbarátra" retardálva. Röhögtünk azon hogy berki kivasaltatta a golyóit, meg a többi hülye szerencsétlenen, nem volt mindennek elengedhetetlen és kihagyhatatlan része a politika, ha híreket akartál olvasni az interneten, leginkább csak sima wholesome amatőr szenzáció hajhászást kaptál, a mostani szervezett, identity politics agyfacc helyett, a social media pedig még gyerek cipőben járt, és nem az a toxic sasspool volt ahol "troll" seregek próbálják 0-24-ben fel análozni a szentséges "VéLEmÉnYüKEt" minden boldog boldogtalannak.

Még maga a trollkodás is más volt. Első sorban tinik/fiatal felnőttek űzték, abból az egyszerű okból mert "vicces", és ennyi.

Amit ma trollkodásnak hívunk, az vagy egy meggyőződéses nyugdíjas online szent háboruja a modernitás ellen, vagy egy 30 éves szűz incel áll bosszút a társadalmon azzal, hogy egy igazi baromként viselkedik minden elérhető fórumon.


Szép idők voltak, ezzel a kérdéssel meg jött egy kis nosztalgikus röhögés. Köszi kérdező :) Legyen szép napod és egyél egészségesen.

2021. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

6os

Nem gondoltam, hogy itt fogok ennyire tűpontos véleményt olvasni, de igen, így van. Annyit tennék hozzá, hogy a social media nem gyerekcipőben járt, hanem az volt az igazi SOCIAL media. Az emberek megosztották az életüket, barátok, ismerősök posztjait láthattuk, a youtube egy videóMEGOSZTÓ volt, ahova bármit feltehettél, hiszen arra van elvileg. 2005-2015 volt az internet aranykora, utána rohamos romlás, nagyon ijesztő, hogy évről évre mennyivel rosszabb, nemcsak ez a media dolog, hanem úgy általában minden...

2021. júl. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7.es.

Végül is igazad van. A "gyerekcipőben járt" nem a legjobb kifejezés, viszont, mivel nem használom nagyon gyakran a nyelvet, sajna nem jut eszembe magyarul a "genuine" szó :). És lusta voltam elő guglizni. De igen, valóban, sajnos nem csak az internet és a mass media vált toxikussá 15 óta.


Mondjuk én már csak ilyen naiv picsa vagyok, és minden évben szilveszterkor remélem hogy a következő talán jobb lesz, hogy ahogy 15 után kezdtek elkorcsosulni a dolgok, úgy ez a "trend" is lecseng és pozitívabb fordulatot vesz az emberiség.


Amúgy a south park csinált pár részt ami ezzel foglalkozott. Én nagyon éreztem.

2021. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#6-os nagyon szívesen :D én sajnos nem nagyon kóstolhattam bele ebbe a világba, mert még pulya voltam, csak a Mizu meg a Gangam Style maradt meg nagyon, na meg ez a Berkis cucc 🤣🤣
2021. júl. 19. 23:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!