Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek az ilyen testalkat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek az ilyen testalkat jon be, meg tudja mondani miert? L

Figyelt kérdés

Ehhez hasonlok:

(kicsit pixeles, de ez az alak amire gondoltam)


[link]


2021. szept. 5. 21:18
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Mert a széles csípőjű nők gyerekei könnyebben születnek meg és egészségesebbek lesznek. Szóval valamilyen szinten alapból előnyös ez az alak.
2021. szept. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
52%
Szeretem az ilyen alakú nőket, tetszetosebbek mint a vékonyak. Csakis ilyen alakú nőim voltak. Oda adóbbak, kedvesének mint a vékony gebe nők. Vastagabb comb, tenyérbe mászó cicik, és ha hátulról csináljuk nem bök a far csontja, lehet vadabbul is velük bánni.
2021. szept. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Nekem pont a fordítottja jön be, amikor keskenyebb a csípő és kicsit szélesebb a váll.
2021. szept. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
9%

#32

Ilyet csak kövér nő írhat önfényezésképp, meg hogy fikázza a vékonyakat🤣Hogy lenne már köze a személyiségéhez annak, hogy vékony vagy kövér.

2021. szept. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

#34!

Gondolom te a vékony nőket szereted. Van benned pedofil hajlam, mert olyan a vékony nővel lenni mint ha egy gyerekkel lennél.

2021. szept. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Debella kis mellel, ez a létező legrosszabb alkat.
2021. szept. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 Gymnospermatophyta ***** válasza:

30: Nem tetszemel a feketék. Ha fekete lennék nyilván ez meg fordítva lenne.


Nem egy húsnak nézem, direkt oda írtam, hogy kizárólag külsőre értem azokat, mert nem csak az számít. Ha a külső "tökéletes", de közben egy gyökér, akkor nyilván nem kell. De szeretnék amennyire lehet ideálomhoz hasonló barátnőt. Szerintem ez nem egy ördögtől való dolog. S keresgélés közben (vagy utcán) ezt tapasztalom és ezért a sajnos rész, hűha, nagyon rosszat mondtam ezzel. Nem hiába voltak ott a zárójeles részek, de lehet még el kellett volna egy pár:D

(Tudom, hogy nem ők tehetnek róla. Bár a fenék része az olyan, hogy picit Te is tehetsz érte, de lehet nekem se lenne hozzá kitartásom és leszarnám.)


" milyen kár, hogy sok férfi nem egyszerre jóképű, sportos, nagyfarkú és még gazdag is " Hát, ha neked ez az ideálod és ritkább az ilyen ember, akkor számodra lehetne bosszantó, nem?:)

2021. szept. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 Gymnospermatophyta ***** válasza:
tetszenek*
2021. szept. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Az suttogja a farkamnak, hogy gyere, gyere. Na ezért.
2021. szept. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Nagyon bejön. Alapból szeretem azokat a lányokat akik nem csont soványak, valahogy életképesebbnek tűnnek.

Plusz nekem a segg a fontos, bár ennek a lánynak a melle sem kicsi.

Gondolom a szélesebb csípő evolúciósan is belém van kódolva.

2021. szept. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!