Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek az ilyen testalkat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek az ilyen testalkat jon be, meg tudja mondani miert? L

Figyelt kérdés

Ehhez hasonlok:

(kicsit pixeles, de ez az alak amire gondoltam)


[link]


2021. szept. 5. 21:18
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Mostanában ez eléggé feljött, így sok edzéssel. Amúgy azért jön be mert eléggé szexuális.
2021. szept. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
64%
Mert hihetetlenül nőies. 🙂
2021. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
Mert a széles csípő nőies. Tudat alatt azt az érzést kelti, hogy biztonságosan meg tudja szülni a gyerekét.
2021. szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Nekem ez a gyengém! Popsi centrikus vagyok. f.
2021. szept. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Anál miatt.
2021. szept. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

25

Hogy erted? Mi koze hozza?

2021. szept. 5. 22:15
 27/42 anonim ***** válasza:
#26 egy ekkora feneket azért vétek lenne nem rendesen kiélvezni.
2021. szept. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 Gymnospermatophyta ***** válasza:

27: Mert hátulról csak a segglyuk létezik?:) Ugyan úgy lehet "segges" pózban punciba tolni.


Egyébként a képen lévő alkat nekem nem 100% ideálom, értem mire célzol a képpel. Ami tetszik rajta, azok a combok és a fenék. De nekem az jön be a legjobban, ha mindehhez (mint pl. ami a képen is van, meg amire gondolsz) nagyobb mellek társulnak. Ezért vagyok szomorú sokszor, mert sok lánynak hasonló alkata van, alul tök jó, de felül kevésbé (számomra!), ha pedig mellben okés, akkor sokszor pedig alul vékony. :D Persze a kettő együtt is létezik, csak na, van hogy "bosszantó" tud lenni kicsit, amikor amúgy tökéletes lenne.

(kizárólag külsőre és számomra, muszáj ezeket odaírni, mert belekötnek:D)

2021. szept. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Ez az alkat az ideálom, elképesztően izgatónak és nőiesnek találom, és fogalmam sincsen, hogy miért. A rántott húsról sem tudom elmagyarázni, hogy miért szeretem.
2021. szept. 6. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
44%

#28

Ezt kb úgy írod, mintha a nők direkt nem növesztenének nagy mellet meg segget, hogy ezzel téged bosszantsanak. Mi lenne, ha nem egy darab húsnak néznéd őket...keress akkor valami fekete csajt, nekik olyan a genetikájuk. De mintha én arra panaszkodnék, hogy milyen kár, hogy sok férfi nem egyszerre jóképű, sportos, nagyfarkú és még gazdag is. Tök bosszantó, hogy még ennyit sem tudtok felmutatni😀(Irónia)

2021. szept. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!