Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a leggyakoribb fantaziad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a leggyakoribb fantaziad ilyen testalkatu lannyal szexen belul?

Figyelt kérdés
Mi a leggyakoribb fantaziad szexen belul olyan fiatal lannyal (18 koruli) akinek formas, kicsit nagyobb de kerek feneke van, es kis mellei?
2021. aug. 16. 23:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lovagló, megfordulva, hogy a fenekét lássam miközben mozog rajtam. 40F
2021. aug. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

volt ilyen barátnőm, amire vágynék ilyen téren az a lovagló, bár a kutyapóz a kedvencem, mostanság ez tetszene

közben markolni a melleit és simogatni a hasát, markolni a fenekét stb

2021. aug. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Állva, a falhoz nyomva, miközben a fenekét markolom, úgy tartom. Remegve élvez el, azért kell tartani 😏
2021. aug. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

Akkor rólam már nem is fantáziálnátok, formás kicsit nagyobb kerek fenék, de sajnos B-s a kosárméretem.

18/L

2021. aug. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
megfordítom fejjel lefele, és a fenekét, combját markolászva kényeztetem.
2021. aug. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%

4es vagyok.

Köszi a priviket srácok de most akkor rólam fantáziálnátok vagy az A-s kosárméretű kérdezőről?

Mert ez nem mindegy. 😁

2021. aug. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
6-os, most akkor a kérdésre válaszolsz, vagy bohóckodsz?
2021. aug. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15%

7

Csak kérdeztem, bocsi.

2021. aug. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

"Köszi a priviket srácok de most akkor rólam fantáziálnátok"

Rólad csak az élettelen kanos senkik fantáziálnak. Normális férfi idegen lányra, akit nem is látott, nem tud fantáziát kötni. Elég kínos hogy itt kéreted magad, de hidd el, egy privát írót se érdekelsz igazán azon kívül hogy beléd ürítsenek, szóval az egód hiába növekszik tőle, ha két mondatodra kiverné pár incel.

2021. aug. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%

"Mi a leggyakoribb fantaziad szexen belul olyan fiatal lannyal (18 koruli) akinek formas, kicsit nagyobb de kerek feneke van, es kis mellei?"

Facesitting

2021. aug. 17. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!