Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a leggyakoribb fantáziád...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a leggyakoribb fantáziád iskolás lánnyal?

Figyelt kérdés

Pl 17-20 éves lány tipikus "ünneplős" szettben van. Fehér ing, fekete rövidebb szoknya, tornacipő.

Konkretan irhattok dolgokat, amik atsuhannak az fejetekben ilyenkor :D

Irjatok kort.


2021. jún. 21. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%

Hát ..... 😋

24F

2021. jún. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

Szívesen vizsgáztatnám :P


23F

2021. jún. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Direkt irtam, hogy konkret legyen 😔😔
2021. jún. 21. 18:06
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Sorban áll az osztálytársaival orvosi vizsgálathoz, és én vagyok a doki.
2021. jún. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

Tesiérettségire készültem, edzés után a zuhanyzóban egyedül voltam. Örültem neki, mert nincs a tálcák előtt függöny, így nyugodtam tudtam fürdeni. De hallom, hogy bejött két valaki az öltözőbe (ami a zuhanyzó mellett van), és a beszélgetésük után azt is, hogy csajok. Na, mondom, ez érdekes lesz, mert a cuccaim kint vannak, csak törölköző+papucsban jöttem. Megyek ki, ők még matrózblúzban ültek, én meg egy szál törölöközőben. Gondoltam, nem szégyenlősködöm, elkezdtem kioldani köszönés után, előtte persze rázogattam kicsit, hogy nagyobb legyen. Megkérdeztem, mire jöttek, de nagyon megtetszett nekik, amit látnak, ezért kérték, hogy állítsam fel. Hamar rácuppant az egyik, akit meg is dugtam, a másik csak néha veregette, nyalogatta, inkább passzív volt. Mindig van nálam óvszer, szóval ez nem volt olyan filmes megduglak és nem esel teherbe sztori.


30 F

2021. jún. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Haj két copfra fogva, mélytorkos pipaztatas. utána tornacipők le, talpaival veri a kolbászt keményen, le is szopom a harisnyas labujjait, majd tanári asztalra fel, szoknya fel, harisnya kiszúr a lábai közt és így hatolok be misszionáriusban, majd kutya, lovagló. Megvarom míg elmegy, aztán harisnya szettep a segglyuknal, keményen seggbe qrom az asztalon, a végén kihuzom és avpopsi vágány, illetve harisnya anyaga közé spriccelek. Elkenem, majd spermas farokkal vissza a seggbe. F
2021. jún. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Nálam pont fordítva jön be

40-es 50-es nőkön a diáklány jelmez

1x dugtam matróz blúzban lévő 40-es hirdetőt

2021. jún. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Alaposan megdugni és popsiba élvezni!Na ez amire rögtön gondolok!!
2021. jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
98%
Megcsokolni a nyakán,majd lejjebb haladva a ciciket kényeztetném,nyalnám finoman harapdálnám,egyre lejjebb a pocit végigpuszilnám,azután a combjai belső oldalán izgatnám,hogy jól felizguljon,ezután jól kinyalnám a punciját hogy egy hatalmasat élvezzen el,majd lassan levetkőztetném,és egy hatalmasat szeretkeznék vele!😊
2021. jún. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

magánóra, a lány beállít fiatalos lenge nyári szerelésben (laza esésű top + rövidnaci), eleinte kissé kétértelmű a viselkedése, én kifelé igyekszek korrekt és semleges maradni (de közben a pulzusom egyre magasabb), aztán egy szenvedélyesebb magyarázatom közben úgy kezdi magát kelletni, amit már nem lehet félreérteni. a magyarázat közben belém akad a szó. jobb kezem finoman ráteszem a fedetlen combjára, végigsimítom a hamvas bőrét, bal kezem fel a topja alá, egy kis érzéki simogatás, majd jobb kezemmel elkezdem nyomdosni a puncija környékét

stb. stb.

végül mondjuk egy alapos, fincsi nyalásban fejeződik be a sztori.

2021. jún. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!