Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek az ilyen testalkat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek az ilyen testalkat jon be, meg tudja mondani miert? L

Figyelt kérdés

Ehhez hasonlok:

(kicsit pixeles, de ez az alak amire gondoltam)


[link]


2021. szept. 5. 21:18
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nem jön be mert bogár hatása van az egész nőnek így
2021. szept. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
49%
Nekem nagyon bejön
2021. szept. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
11 Nagyon orulok hogy szerinted bogar hatasu, de nem ez volt a kerdes 😆🤣
2021. szept. 5. 21:30
 14/42 anonim ***** válasza:
73%
Akinek a sárgabarack a kedvenc gyümölcse annak miért pont az? Ízlések és pofonok, nem kell megmagyarázni az ízlést :) A képen egyébként egy egész jó csaj van, fiatalos, helyes mosolygós arccal. A saját ízlésem szerint a hátsóhoz mérten még lehetne elöl is teltebb (mármint kosárméretben) de még ép' nem aránytalan a testalkata.
2021. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is tetszik, mert én popsi párti vagyok inkább :)
2021. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
70%
Nekem bejön, mert tetszik az ilyen jó kis kondis csaj alkat, jó kos izmos combok, popó 💪😍
2021. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Altalaban akiknek ez bejon, akkor nekik inkabb a fenek a fontos?
2021. szept. 5. 21:35
 18/42 anonim ***** válasza:
Szerintem neki annyira nem széles a csípője, csak a kép beállítása miatt tűnik úgy. Mindenestre szerintem csinos és megértem azokat a férfiakat, akiknek tetszik. Van popsija, mellből nekem amúgy is inkább a kicsi tetszik, nem mondanám aránytalannak. Nicki Minaj, na ő aránytalan :D
2021. szept. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
Nekem általában a fenék, pl a képen a nő mellei is pont az én ízlésem, nem vagyok oda a nagyobb mellekért, inkább fenék és lábak, na meg az arc. A képen a nőnek az arca is az esetem, meg úgy az egész nő, ahogy a képen van, nekem bejön.
2021. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Az izmos formás nagyobb fenék, sportos alkat jó tud lenni.
2021. szept. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!