Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen típusú (lelkivilágú)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú (lelkivilágú) nők küldenek az intim testrészükről, konkrétan a pun..jukról fotót a férfinek annak kérésére?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy akivel ismerkedem neten, (nem szexpartner oldal!) ő küldött magáról nekem kéretlenül fotót a f..ról. Ledöbbentem. Alig volt időm észhez térni, jött a kérés: küldjek én is a pun..ról fotót neki! Azonnal letitottam. Komolyan kérdezem tőletek, hogy vannak nők akik eleget tesznek ennek a kérésnek? Ha igen, akkor mentálisan és erkölcsileg finoman szólva nincs gondjuk?
2021. szept. 2. 18:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
61%
Elromlott az irónia értelmeződ?
2021. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Igen el, mert ebben a helyzetben nincs irónia számomra. Baromira sokkoló volt az egész, úgyhogy bocsánat, nincs irónia.
2021. szept. 2. 19:40
 23/26 anonim ***** válasza:
58%

Minden sor végére kitettem a ":D" jelet, hogy egyértelmű legyen.

Amúgy meg ne sokkoljon, ne neked legyen kellemetlen. Vagy úgy élted meg, hogy olyannak néztek, aki küldeni fog? Ezért zavar?

2021. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Se mentálisan se erkölcsileg nincs, de intelligencia és értelem terén van némi hiányosságuk.


#19-re

Aki küld, arról biztos könnyebb lejuttatni a bugyit, de ha valaki nem küld, az sem azt jelenti, hogy esélytelen vele eljutni a célig ezen a téren.

2021. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
29%

Te amúgy hàny éves vagy,70?

Kb. ez a generàció,akit sokkolhat egy ilyen dolog.

2021. szept. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
74%

#27!


Régen volt lehetőség az egyik társkeresőn kommentelni a képket. Volt egy srác, aki minden "valahogy kinéző" nőnek a képéhez bemásolta ugyanazt a szöveget. A nők el voltak ájulva, hogy milyen romantikus a srác és mennyire megigézte őket.

Mivel a nők nem nézték a többi nőt, ezért észre sem vették, hogy mindenkinek ezt másolgatja be. Rákerestem: Egy Coelho idézet volt. :)


Ez is egy stratégia. A punis kép kérése is az. Kis hatékonyságú, de kevés energiát igényel. Ha bejön, nyert ügyed van, ha nem, akkor szinte biztosan elbuktad azt a nőt.

2021. szept. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!