Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen típusú (lelkivilágú)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú (lelkivilágú) nők küldenek az intim testrészükről, konkrétan a pun..jukról fotót a férfinek annak kérésére?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy akivel ismerkedem neten, (nem szexpartner oldal!) ő küldött magáról nekem kéretlenül fotót a f..ról. Ledöbbentem. Alig volt időm észhez térni, jött a kérés: küldjek én is a pun..ról fotót neki! Azonnal letitottam. Komolyan kérdezem tőletek, hogy vannak nők akik eleget tesznek ennek a kérésnek? Ha igen, akkor mentálisan és erkölcsileg finoman szólva nincs gondjuk?
2021. szept. 2. 18:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%

Aki kérés nélkül küld intim fotót, legyen az nő vagy férfi, az minimum bunkó…

Ezen túl lendülhetünk.


De azzal nincs gond, ha egy ilyen jellegű kérést teljesít, vagy viszonozza.


Ha nő az illető, ettől nem lesz prosti és senki sem fogja a teljes női nemet emiatt prostiként elkönyvelni… Aki mégis, az hidd el, nem veszteség.


Viszont engem zavar, hogy Te milyen jogon hiszed azt, hogy ilyen szinten közöd van más emberek közötti intim levelezésekhez…

2021. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Mondjuk annyi, hogy ahogy a nők viselkednek a férfiakkal, az kihat a többi nőről alkotott képükre is? Pl lásd küldj puncis fotót. Egy sima társkeresőn.
2021. szept. 2. 18:41
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Amikor társkeresőztem, akkor kéretlenül kaptam 3x p'na képet.

Igen, valaki ezt tartja a csodafegyvernek.

Ezt még megértem, mert ha csak szexet akar, akkor így biztos, hogy könnyen hozzájut.

2021. szept. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Lol
2021. szept. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
60%
#12. Tehát azért mert Ők is nők, mint Te, ezért kizárólag a Te elveid alapján élhetnek?
2021. szept. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
81%

Hiába kaptam azokat a puncis képeket, nem változtam meg tőle, nem kértem mástól.

De miért is kellene ilyet kérni?

2021. szept. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Hogy eleve miért is kellene ilyet kérni. Nem is értem az ilyenek miért nem szexoldalon vannak fent? Sokan nem értik a problémát szerintem.
2021. szept. 2. 18:50
 18/26 anonim ***** válasza:
88%
Aki ilyen képet kér, az valószínűleg sosem fogja megmondani, hogy miért kéri. De gyanítom, arról van szó, hogy aki küld egy ilyen képet, az már könnyen kapható egy menetre is. Aki meg nem küld, arról úgysem tudná leénekelni a bugyit.
2021. szept. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
75%
Ejej...Emberek. Teljesen figyelmen kívül hagyjátok, hogy nagyon nem mindegy, hogy valaki alkalmi partnert vagy párt keres. Rohadtul nem mindegy, hogy szexchat közben küldözgettek egymásnak képet a nemi szervetekről, esetleg egy leendő alkalmi partnernek, vagy pedig társkeresés közben csak úgy elkülditek. A kérdés arra vonatkozott, hogy egy sima ismerkedős oldalon oké-e ilyet kérni. Márpedig aki így akar ismerkedni, aki nem tud felmutatni más értéket a nemi szervén kívül, annak bizony valószínűleg komoly önértékelési zavarai vannak.
2021. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
18-as ha szerinted helyenvalónak kellene lenniük ezeknek a dolgoknak, akkor a gond pont hogy veled van.
2021. szept. 2. 19:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!