Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen típusú (lelkivilágú)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú (lelkivilágú) nők küldenek az intim testrészükről, konkrétan a pun..jukról fotót a férfinek annak kérésére?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy akivel ismerkedem neten, (nem szexpartner oldal!) ő küldött magáról nekem kéretlenül fotót a f..ról. Ledöbbentem. Alig volt időm észhez térni, jött a kérés: küldjek én is a pun..ról fotót neki! Azonnal letitottam. Komolyan kérdezem tőletek, hogy vannak nők akik eleget tesznek ennek a kérésnek? Ha igen, akkor mentálisan és erkölcsileg finoman szólva nincs gondjuk?
2021. szept. 2. 18:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, de tőlem már kért nő intim fotót, akkor egy férfi miért ne kérhetne? Ha nem akarsz, nem küldesz, ennyi, mit kell ezen annyit hisztizni.
2021. szept. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nézd ha szexpartner kereső oldalon jött létre az ismerettség akkor jó. Ott nyilván ez alap. De én nem ilyen jellegű oldalon ismerkedem!
2021. szept. 2. 18:27
 3/26 A kérdező kommentje:
Plusz kéretlenül küldte.
2021. szept. 2. 18:28
 4/26 anonim ***** válasza:
28%

“ Ha igen, akkor mentálisan és erkölcsileg finoman szólva nincs gondjuk? “


Nincs. Miért lenne?


Férfiként elfogadom, hogy NEM küldünk a nőknek KÉRETLENÜL dickpicket, mert a TÖBBSÉGNEK nem jön be…

De tőlem is volt már aki KÉRT.


Mivel abban, hogy csak simán a puncijáról küld egy képet nincs SEMMILYEN kockázat (nem tudják ellene felhasználni), ha ehhez van kedve, azzal nincsen gond.

2021. szept. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%
Olyanról még nem hallottam, aki eleget tett volna ilyen kérésnek, én magam meg nem is szoktam ilyet kérni. Olyat viszont ismertem, aki boldog-boldogtalannak mutatta a képet a puncijáról... Hááát... Nem tudom mi baj lehetett a csaj fejében, de nagy bajok, az tuti.
2021. szept. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%

inkább ez a nagyobb baj, hogy ezt kéretlenül tette. sosem küldök kéretlenül ilyet valakinek, ill. egy normális ismerkedésnél ez jó ideig elő sem jön! ha csak képcsere, akkor mindez gyorsabban megy


F

2021. szept. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%

#2. De a kérdésed arról (is) szólt hogy van e mentálisan gond azzal a nővel, aki küld magáról ilyen képet…

Erre a válasz, hogy nincs.


Neked ez nem fér bele… Oké, megértem és elfogadom.


Másnak meg igen, legyél szíves Te is elfogadni és ne játszd a pszichológust, ha nincs meg hozzá a végzettséged!

2021. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
65%
Nem újdonság. A férfiak egy részében benne van az inger, hogy mutogassák a farkukat. Aztán az a bónusz, ha te is küldesz valamit, siker élményük van, és igazából semmit nem kellett tenni érte. Nőknél meg passz, én nem küldenék soha, én is tanácstalan vagyok, mint te. Talán örülnek, hogy foglalkozik velük valaki, vagy nem tudom.
2021. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nőként azt gonfolom, hogy az illető vagy szerelmes a saját f..a, vagy ünnepnap ha áll neki (hopp egy fotó az utókornak) vagy a valóságban nem megy neki. A nőkről meg akik eleget tesznek ennek a kérésnek... köszi hogy miattatok qrvának nézik a normális nőket.
2021. szept. 2. 18:34
 10/26 anonim ***** válasza:
36%

Tényleg idióta a kérdező.

Mi lesz a következő kérdés?

A párom full perverz mert kutyapózban akarja?

2021. szept. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!