Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit reagálnátok, ha a pasival akivel összejöttök kiderülne, hogy 24cm-es a farka?

Figyelt kérdés
2021. aug. 31. 19:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

#9: természetesen igen, de államdóan vigyázni kéne, hogy ne okozzon fájdalmat. Ami nehéz, főleg hogy én a keményebb szexet kedvelem. Plusz nagyon izgat a herék odacsapódása a puncimhoz, akkor ezt se érezhetnén soha ezzel a mérettel

#8

2021. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég hangos visítás lenne belőle.
2021. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudja is használni és nem tövig akarja nyomni, hanem kellően figyelmes akkor nem kizáró ok. Ha az ismerkedés korai fázisában jön cm-kkel akkor kuka, mert egy idióta pötsméregető az illető akitől túl sok jót nem lehet várni.
2021. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs
2021. szept. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
bekapnam egyböl
2021. szept. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

A húszas éveim elején kb egy fél éves és egy másfél éves kapcsolattal a hátam mögött, a harmadik srác akivel megismerkedtem számomra félelmetes méretekkel rendelkezett.

Az első barátom kb 17 centis szerszámmal rendelkezett, az nekem mindenhogyan rossz volt. Ezért is szakítottunk.


A második 15 centissel volt megáldva, az bejött, tetszett nem fájt. Vele jöttem rá, hogy oké, hogy nem kell tövig nyomni, de azért úgy az igazi.


A harmadik sráccal meg randiztunk, aztán én akkoriban még nem mertem tipitapizni, engem sem nagyon tapizhatott.

Végül mikor ágy közelébe kerültünk, mondta, hogy ne lepődjek meg, kicsit nagy...hat bakker 20 centis lőcse volt, majdnem sírógörcsöt kaptam.

Szerencsére megértette, hogy köztünk nem lesz semmi, kézzel meg szájjal kielégítettem, ő is engem és elváltak útjaink.


Azóta kitapasztaltam, hogy nekem 15 fölött rossz és fáj, és nekem az nem jó, ha a szex arról szól, hogy a megfelelő pózókat, szögeket keressük az ágyban a fájdalommentes szex érdekében.


Szerencsére a férjem minden test résemnek ideális méretekkel rendelkezik.

2021. szept. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!