Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy reagálnátok ha egy meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok ha egy meleg vagy bisex férfi finoman érdeklődne utanatok?

Figyelt kérdés
2021. aug. 28. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerinted egy hetero hogy reagálna? 😅 A nem közlése már habitus függvénye. Aki toleránsabb az finomabban közli hogy bocs nem, aki kevésbé toleráns az nem annyira... Szóval szerintem ha tudod valakiről hogy hetero akkor inkább ne zaklasd.
2021. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem zaklatok senkit

Melóban egy srác sundorogallandoan körülöttem. De mondtam neki hogy ez nem pálya nálam. De attól még lehetünk haverok. És láss csodát megertette

2021. aug. 28. 13:56
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 amelyik meleg értelmes az megérti, aki meg hülye az hülye akkor is ha meleg, ha hetero. Nekem is vannak meleg barátaim, tudják rólam hetero vagyok, eszük ágában sincs bepróbálkozni. Igaz olyan is volt, hogy majdnem bepuncsoltam már melegnek mert a szép szóból nem volt képes megérteni hogy szálljon le rólam, hajszál híja volt hogy be ne mossak neki egyet.
2021. aug. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!