Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Hogy reagálnátok erre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Engem nagyon izgat az, ha a lánynak van egy kis pocakja. Ez nekem olyan fétis, hogy jobban izgat, mint a melle. Nem kell nagy zsírpárnákra gondolni, csak valami ilyenre: [link]


Ismerkedem egy lánnyal, aki nagyon vonzó számomra, viszont szex közben amikor felettem van, behúzza a hasát, pedig ha hagyná lógni egy kicsit, attól kb azonnal felrobbannék. A gond az, hogy kicsit szégyellem ezt a fétisemet, és a lány pont a súlya miatt kissé önbizalomhiányos (mint mindegyik, senki sem szereti, ha van pocakja). Még nagyon az elején vagyunk a dolgoknak, egy együttlétünk volt csak.

Hogyan kellene beszélnem erről neki? Ti hogy reagálnátok, ha ezt meghallanátok?


2021. aug. 27. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem, amikor elmondják mi tetszik rajtam. Ha valaki imádná a pocakomat? Én lennék a világ legboldogabb nője! Mond el neki, hogy "legutóbb nagyon szexi voltál és örülök, hogy egy ilyen csodás nővel tölthettem az estét". Legközelebb pedig csókolgasd a hasát is és mond közben, hogy "Gyönyörű vagy". Nem fog leesni szerintem neki, hogy ez egy fétis, mert így olyan mintha valóban ő maga, tehát a lénye izgatna fel. Hidd el, ez így nem is tolakodó!:) N
2021. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt túl bonyolítani. Csókolgasd simogasd a hasát is és dícsérd meg mennyire szexi. Direktbe nem kell elmondani hogy "has fétises" vagy az inkább taszító lenne.
2021. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Jó, de azért mert foglalkozok a hasával szex közben, attól még nem fog megfogalmazódni benne az, hogy ne húzza be, mert szeretem, ha párnás.

És pont ez lenne a célom

2021. aug. 27. 12:21
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

Én is addig voltam szégyenlős, amíg rá nem jöttem, hogy valóban tetszik a pasimnak amilyen vagyok.

2021. aug. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon szexi, sőt, ettől lehet jóval nagyobb is.
2021. aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
"Imádom a pocid! Lehetne picit nagyobb."
2021. aug. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
#6 Ha ez mondaná nekem egy pasi,eget elküldeném egy melegebb éghajlatra:D
2021. aug. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#7-es Miért? Akkr legalább tudatosul hogy nem kell behúzni és pont jó lesz.

Saját magamból indultam ki. Nő vagyok.

2021. aug. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
#7 Csak azért, mert én például tudom, hogy nagy a pocakom, vagy legalábbis nagyobb. És ha finoman bókol, akkor azt mondom, hogy "Jaj de aranyos". Viszont rosszul érezném magam, ha az mondja, hogy "lehetne ennél is nagyobb", mert tudom magamról, hogy inkább fogynom kellene. Én elég önbizalomhiányos vagyok a hetköznapokban:)
2021. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*#8
2021. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!