Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik szerint nem számít a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint nem számít a méret, gondolkozni is szoktak, mielőtt ezt kijelentik?

Figyelt kérdés
Fizikailag képtelen különböző méret egyforma érzést okozni. Nők szerint 17-18cm hosszú és 4,5-5cm vastag az ideális és ez kb a nők 90%-ára minimum igaz. Még nem találtam nőt, aki szerint ne ez lenne a legjobb méret (és itt nőkrő van szó, nem anonim oldalakról, ahol vagy tényleg nő vagy nem). A gyakorival ellentétben nem nagyon van nő, akinek pl 13cm lenne az ideális. A 15-16cm alatti méret kb a nők 5%-ának ideális.

2021. aug. 28. 09:50
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
93%
Érdekes, én soha nem mondtam egy partneremnek se hogy mekkora, soha nem is kérdezte senki, mégis mindenki meg volt vele elégedve. 15/4
2021. aug. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

#25 #28 Ilyenkor mindenki nő :D Máskor meg megy a sírás, hogy ebben a kategóriában nincsenek nők. Amúgy hol írtam, hogy csak a 18cm a jó? Sehol. Jaa, hogy ehhez kéne tudni olvasni? Bocsánat.


#29 Nálad mindenképp okosabb vagyok, bár veled nincs túl magasan a léc.


#30 Inkább azok a kommentelők frusztráltak, akik egyből csak szidni tudnak.

2021. aug. 28. 14:04
 33/45 anonim ***** válasza:
90%

nem gyanus, hogy rajtad kivul mindenki ‘hulye’ meg ‘nem tud olvasni’..? el kene gondolkodnod, hogy talan nem a masik 99 agyaval van baj, hanem a tieddel.


arrol meg nem tehetek, hogy nem hiszed el, h no vagyok. igy jartal.

2021. aug. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
97%
Ha mindenki szembe jön veled az autópályán akkor te mész rossz sávban.
2021. aug. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:

#33 Nem én beszélek olyanról, amiről szó se volt.


#34 Ennyi erővel régen mindenki azt hitte, hogy a Föld lapos, aztán jött valaki, aki szerint nem. És neki volt igaza.


Bocs, hogy a másik szidása nem normális szerintem. De tényleg velem van a baj...

2021. aug. 28. 14:50
 36/45 anonim ***** válasza:
96%
Ahhoz képest nagyon szidod a válaszolókat.
2021. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
52%
De, számít a méretet, viszont minden ember más. Van, akinek pl nem is olyan fontos a behatolás. Engem nyalással nem lehet a végtelenségig kompenzálni, de van, akinek elég. Rám igaz a leírásod, páromnak is pont ekkora, tökéletes, senkivel sem volt még ilyen jó, én szeretem ezt az intenzív érzést. A hüvely képes tágulni, nem arról van szó, hogy alapból harangozni lehet bennem, egyszerűen kellően felizgat. És még így is feszít, de nekem ez bejön, hüvelyi orgazmusom is csak vele van. Azt se értem, hogy minek statisztikázni, hogy milyen extrém ritka 15 centi felett. Szerintem pont ez a 14-16 az átlag. És a tipikus vonalzóval járkálok, meg sz@r a szemmértékem dolgokat megelőzve, igen, tudom kinek mekkora volt, nem hasra ütök. És ha például lovaglóban kicsúszkál, az bizony kicsi, mégha centit nem is tudok. Itt azt kell kamuzni, hogy 12 centitől sikító orgazmusod lesz, 15 felett haláli fájdalom. Pláne amikor ezt férfiak állítják... Ha másnak elég 12 centi, akkor nincs miről vitázni, mindnenki talál magának párt, és kész. Tudom, egyedül leszek ezzel a véleménnyel, dehát ez van.
2021. aug. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
#36 Én úgy szoktam válaszolnam mindenkinek, ahogy hozzám szól.
2021. aug. 28. 19:14
 39/45 A kérdező kommentje:
#37 Köszönöm a hosszú kommentet. Nekem is ezzel van bajom, hogy itt ezt kell hazudni. Csak tudnám, hogy ez mire jó. Te majd biztos, hogy nem leszel nő a kommentelők szerint. Bár itt sokan egy kommentből megállapítanak a másikról mindent :D
2021. aug. 28. 19:18
 40/45 anonim ***** válasza:
76%
Homár vagy, kérdező?
2021. aug. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!