Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik szerint nem számít a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint nem számít a méret, gondolkozni is szoktak, mielőtt ezt kijelentik?

Figyelt kérdés
Fizikailag képtelen különböző méret egyforma érzést okozni. Nők szerint 17-18cm hosszú és 4,5-5cm vastag az ideális és ez kb a nők 90%-ára minimum igaz. Még nem találtam nőt, aki szerint ne ez lenne a legjobb méret (és itt nőkrő van szó, nem anonim oldalakról, ahol vagy tényleg nő vagy nem). A gyakorival ellentétben nem nagyon van nő, akinek pl 13cm lenne az ideális. A 15-16cm alatti méret kb a nők 5%-ának ideális.

2021. aug. 28. 09:50
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
92%
Igen persze mind ugyanolyanok vagyunk mint akiket megkérdeztél, elnézést kérek. Véletlen se lehet hogy valakinek fáj nagyobbal, igazad van.
2021. aug. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
70%

Nem. De, ez ilyen. Ha megnézed, a legtöbb ember bizonyos témáknál fél percet sem gondolkodik el az adott dologról, hanem egyszerűen odavág valami társadalmilag bejáratott választ.

Kevés az átgondolt ember. Lusták az emberek gondolkozni.

2021. aug. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
82%
Fogalmam sincs, mekkora a férjemé, nem is érdekel. A szex szuper, jó és izgalmas huszon pár év után is.
2021. aug. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
92%

lol


Nem is tudom, teljesen átlagos méretem van, értem ez alatt azt, hogy 15/4, sose volt ezzel gond, volt aki nehezebben elégült ki, de én odafigyeltem a másikra, ha épp szex közben nem is, megoldottam másképp, sosem volt semmiféle problémám ezzel, szóval szerintem itt te vagy az aki dobálózik a véletlenszerű számokkal és h*lyíted a népet, nem tudom ennek mi értelme

2021. aug. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

#1 Nem írtam azt, amiről beszélsz, de ugye ehhez már szövegértés kéne.


#4 Inkább az a néphülyítés, amiről írtam. Fogj meg különböző poharakat. Egyformának érzed őket? Nem? Pedig mindegyik mindegyik üveg pohár...Ennyi értelme van a különböző méretű péniszeket egyformának hazudni.

2021. aug. 28. 10:08
 6/45 anonim ***** válasza:
88%
Nem unod ezt a propagandát? Állandóan jössz ezzel a 17-18 centivel, 5 cm vastaggal. Nevetséges vagy. Tapasztalt barátnőimnek be sem férne ekkora. Onnan tudom, hogy 15/4.5 az enyém és már ezt sem tudtam tövig tolni többeknek.
2021. aug. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
97%
aha es szerinted minden no vonalzoval szexel, hogy igy centire pontisan meg tudja mondani, mi az ‘idealis’? ne legyen extrem kicsi, se extrem nagy, de sokkal fontosabb, hogy az illeto hogyan hasznalja.
2021. aug. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

#6 15cm nem megy tövig :D Aha :D Nagyon hihető. Tudod, erre van az előjáték. Nem ártana felizgatni a nőt.


#7 Ehhez nem kell vonalzó. A "hogyan használja" meg egy tipikus semmitmondó sablon szöveg. Nem lehet magát a péniszt máshogy használni, mert az csak áll. Pózok, csípőmozgás, stb lehet más.

2021. aug. 28. 10:21
 9/45 anonim ***** válasza:
89%
Aki ilyen kérdést feltesz, gondolkozni szokott mielőtt ezt kijelenti???
2021. aug. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
95%

4# vagyok


Senki nem mondja, hogy ugyanazt az érzést adja, persze nem volt még puncim szóval nem tudom, de szerintem az, hogy pl 4 vagy 4,5 az átmérője még nem feltűnő, ha már van egy centi különbség átmérőben az lehet. Aztán ott a hossz, tök jó, lehet 20 centi valakinek és? Semmi pluszt nem az élvezethez a hossza, vagy az kinek plusz szerinted ha a csaj méhét döfködik? A lánynak vagy a pasinak? Persze van aki még az enyhe fájdalmat is élvezi ilyenkor, de a méhet is el lehet érni átlagos szerszámmal is ha valaki tényleg erre vágyik, csak meg kell találni a megfelelő pózt.


Na de visszatérve, ha van is egy kis különbség, akkor mi van? Talán számodra minden punci pont ugyanazt az érzést nyújtja? Csak mert számomra nem, de bármilyen furcsa, én sem ez alapján választok.


Ja és mivel nagyon úgy tűnik, hogy nem igazán tudsz sokat a témáról, még abban is felvilágosítalak, hogy ha valakinek túl nagy, azon nem igazán lehet segíteni ha találkozik egy szűk lánnyal, viszont ha valakinek átlagos vagy kisebb, ott még mindig lehet variálni a pózokkal, összezárt láb stb, olvasgass picit, a kérdésed alapján van még hova fejlődnöd :D

2021. aug. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!