Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik szerint nem számít a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint nem számít a méret, gondolkozni is szoktak, mielőtt ezt kijelentik?

Figyelt kérdés
Fizikailag képtelen különböző méret egyforma érzést okozni. Nők szerint 17-18cm hosszú és 4,5-5cm vastag az ideális és ez kb a nők 90%-ára minimum igaz. Még nem találtam nőt, aki szerint ne ez lenne a legjobb méret (és itt nőkrő van szó, nem anonim oldalakról, ahol vagy tényleg nő vagy nem). A gyakorival ellentétben nem nagyon van nő, akinek pl 13cm lenne az ideális. A 15-16cm alatti méret kb a nők 5%-ának ideális.

2021. aug. 28. 09:50
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
82%

neked aztan irhatunk barmit valaszkent, ugysem fogod fel, csak azt szajkozod a beteg agyaddal, hogy minden no 18-20 centis farkakrol almodozik, kozeben legalabb mar 10 no leirta ide, hogy ez baromsag.

az ilyennek, mint te, kar az internet.

2021. aug. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
85%
15 cm volt a volt páromnak, ha tövig ment sokszor fájdalmat okozott nem azért mert nem izgatott fel hanem mert nem vagyok egy alagút amibe bármi bemegy. Tökéletes volt a szex vele. Az hogy te ezt nem hiszed semmo gond, én ismerem a testem.
2021. aug. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy ökör,nem is érdemes neki válaszolni. Mondja a magáét,de senkinek a véleménye nem érdekli. Egyébként is nagyon visszataszító,amikor egy pasi állandóan a farokkal foglalkozik.Nekem senki ne mondja,hogy ez heteró... Nem érti meg,hogy nem a faxméret körül forog a világ. Ha valakit szeret az ember,tök mindegy,hogy mekkora. Jó,lófarka azért ne legyen és az a kategória amiről ő ír,már közelít hozzá.
2021. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:

#21 Honnan tudod, hogy nők hülyegyerek? Anonim oldal. Senki nem 18-20 centiről beszél. Bocs, hogy hihetőbbnek tartom a nők véleményét, mint az anonim emberekét. Ha már a nők igényeiről van szó...


#23 Az ökör ott kezdődik, amit a tükörben látsz. Női véleményekről beszélek, nem sajátról. De te biztos jobban tudod, hogy mi kell a nőknek, mint ők.

2021. aug. 28. 13:21
 25/45 anonim ***** válasza:
89%
#23 vagyok. Ha nem lennél ökör,rájöttél volna a válaszból,h nő vagyok. Jó faxméregetést idióta!
2021. aug. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
81%
25. De az hogy neked 50 db nő (szemmérték alapján) azt mondta hogy 17cm a ideális mértet. Az miért jelenti azt hogy a föld 4milliárd nője pont ugyan azt gondolja mint az a 50db nő akit megkérdeztél?
2021. aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
Bocs 24 akart lenni nem 25.
2021. aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
95%
24: te szerencsetlen gyoker, en is no vagyok. vannak baratnoim is, akikkel beszelunk ilyesmirol, tehat a magameval egyutt legalabb 5-6 no velemenyet tolmacsolom, hogy senkinek nem CSAK a 18 centis a jo.. hadd tudjam mar en jobban, akit dugnak, mint te, akit eletedben nem dugtak meg - remeljuk.
2021. aug. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
96%
aki neki nem tetszo velemenyt ir, az biztos nem no.. milyen okos ez a kerdezo.
2021. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező neked ilyen kicsi hogy ennyire frusztrált vagy?
2021. aug. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!