Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők! Zavaró, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Zavaró, vagy ciki ha egy pasi elmegy prostihoz?

Figyelt kérdés

Indokot is irhatsz.

Hány éves vagy?


2021. aug. 26. 17:47
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
62%

#30

Te meg azt nem érted, hogy a nő egyáltalán nem erre vágyik.

És ha úgy szervez randit, ahogy azt írtad, azzal kockára teszi a biztonságát.

A legtöbb pasi ezt nem is érti meg.

2021. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
93%
Vicces amugy hogy itt nőket kérdeztek. Idegen pasasok itt is okosabbak akarnak lenni a női kommentelőktől. Ha nekem nem fér bele akkor álszent vagyok, meg biztos a discoban farkaltak 100an. A személyeskedéssel semmire nem mentek. Biztos vagyok benne van olyan férfi akinek meg nem kell egy csapongó nő, akin átment a fél város. Ez is érthető. Keressetek olyat akit nem zavar. Nem olyan bonyolult.
2021. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
71%
30. Nem, biztos nem értem. 19 êvesen voltam először pasival, aztán pl voltam teljes 2 évig szingli is. Mit is nem tudok pontosan? Tudom milyen szex nêlkül, tudom milyen jó szex nélkül, 24 éves koromig nem volt orgazmusom sem, nem kellemes de ez nem változtat semmin. Ettől még nem vagyok egy ösztönlény aki összevissza kefél minden jöttmenttel. Mint írtam, igényesség, no meg értékrend kérdése.
2021. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
69%

"Erről beszélek, ezek tényleg nem értik mennyivel más nőként szexuális életet élni mint férfiként :D"


Ahogyan te sem érted hogy nőként mennyivel másabb szexuális életet élni. A példád jól szemlélteti. Te ráírsz akár 10 lányra is hátha valamelyik beadja a derekát, a kufirc mindig jól jön.

De egy nő többnyire az ideális jelöltet keresi, szelektál, kiválasztja a számára legmegfelelőbb partnert. Más a motiváció. Nőként nekem nem okoz örömet ha rámír 10 csávó és mind megdugna.

2021. aug. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
5%
Próbáljátok itt kifacsarni, kiforgatni. SZigorúan szexről volt szó. HA egy lány csak szexelni akarna éppen (képzeljétek, van ilyen is), akkor ő sokkal könnyebben meg tudja oldnai, mint egy férfi.
2021. aug. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
77%

Igen eléggé más nőként szexuális életet élni. (Meg pasiként is valójában.)

Minden attól függ mik az igények. Erről írtam.

Pont leszarom ha 30 pali meg akar kefélni, amikor nekem nem ez kell. Nem tudok mit kezdeni vele, nem érdekel.

Sose szexeltem párkapcsolaton kívül, plusz hála égnek viszonylag fiatalon megtaláltam életem párját (24), 25 évesen férjhez is mentem hozzá.

Én soha nem szexpartnert kerestem, hanem azt a személyt akivel leélném az életem. Nekem ez kellett.

És nem, nem dugott meg 22 pasi, de még 8 sem.

2021. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
71%

Szigorúan vége fizetős szexről volt szó. Ti meg minden nőt álszent ribinek akartok beállítani.

A nők pl igen ritkán vesznek igénybe ilyesmit. És nem azért mert nincs rá lehetőség. Férfi prosti sokkal kevesebb van.

2021. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
36%
Persze, hogy ritkán vesztek igénybe ilyesmit. Nincs szükségetek rá, mert bármikor találtok 5 perc alatt (normális) szexpartnert, ha akartok. Ennyi, ti forgatjátok ki a mi szavunkat, mert itt ugyebár férfinek nem lehet igaza.
2021. aug. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
89%

#38

Azt hiszem ezt a férfiak sose fogják megérteni.

Találni, találni, de a nők nagytöbbségének nem kell az érzelem nélküli szex.

A férfinak szex kell, a nőknek sokkal fontosabb az érzelmi rész,a bizalom, stb...

2021. aug. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
78%
Ugyan 39es ezeknek kár minden szó. Azt hiszik egy nőnek megtiszteltetés ha ürítőzsáknak használják. Persze hogy bele sem gondol hiszen neki annyi a szex beteszi elmegy kiveszi, jól végezte dolgát. Garantált az öröme. A prostiknak elég sőt ők imádják az ilyen kuncsaftokat, hamar végez és elhúz a francba. Egy nő lehet könnyebben kaphat szexet de milyet?! Ilyen lúzerekből akad sok nem kétség, de pont ez a dolga a nőnek hogy kiszelektálja őket, ha jót akar magának. Ennyi. Ezen már nincs mit ragozni.
2021. aug. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!