Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők! Zavaró, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Zavaró, vagy ciki ha egy pasi elmegy prostihoz?

Figyelt kérdés

Indokot is irhatsz.

Hány éves vagy?


2021. aug. 26. 17:47
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
53%
Mennyi alszent nő. Fűvel fával dgnak, aztán pálcát törnek a pasi felett aki kvazik. Közben meg ők is azok.
2021. aug. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
25%

1) kit erdekel mit gondolnak, nem kell tudniuk rola

2) Birom azokat a noket, akik elitelik ezt. De ha hozzajuk kozeledne inkabb ez a pasi, fel lennenek haborodva, vagy rengeteget elvarnanak szexig.

Nevetsegesek vagytok :D

2021. aug. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
38%

4. Tanulj meg olvasni. Nem az érdekel, hogy másokkal dugtak- e előttem ( bár a párom nem). És azért jobb szeretem ha egy pasinak nem volt meg egy fél városnyi csaj.

Engem az érdekel, hogy prostizott e az illető vagy sem. Tudod nem minden nő pénzért szexel.

2021. aug. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
18%
Amelyik privátot írt annak üzenem hogy letiltottalak, ne fáraszd magad. Az üzenetek nem jutnak el hozzám. 3. voltam.
2021. aug. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
35%
Milyen nagy szerelem lehetett az, regebbi prostizas miatt szakit. Gondolom ez a nő tokeletes, semmi hibaja nincs. Azon kívül hogy alszent..
2021. aug. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
42%
Gondolom akit ennyire zavar az, hogy a pasija volt régen prostival azt amúgy egyetemen nem toszták meg 22en :D
2021. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
38%
#16 A marha empatikus nők egyszeruen nem tudjak felfogni, hogy nekik teljesen mas szexet talalni mint egy ferfinak(foleg amelyik nem Casanova)
2021. aug. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
70%
Én sem kapok szexet mert nem vagyok jo pasi. Az összes ilyen 3as fele nő lepattint. Igy megertem aki fizet a szexért. Mondjuk en sosem fizetnek erte, de en skot vagyok.
2021. aug. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
39%

"A marha empatikus nők egyszeruen nem tudjak felfogni, hogy nekik teljesen mas szexet talalni mint egy ferfinak(foleg amelyik nem Casanova)"


Ez rendben is van de akkor mi van ha az otthoni szex ellenére is eljár prostizni? Ne akard már bemesélni hogy csak magányos férfiak járnak prostihoz. A kérdésben nem szerepel hogy kapcsolatban vagy ismerkedési fázisban. Pl itt is volt a gyakorin pár hete egy házas pasas aki valami gennyes fertőzést hazahurcolt a feleségének akinek már voltak nőgyógyaszati gondjai. Ne mentegessünk már fel minden idiótát.

2021. aug. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
36%
#19 Az teljesen más tészta. A megcsalás elítélendő, akár prostival csinálja az ember, akár nem. Ha egy egyedülálló férfi megy el prostihoz, az szerintem teljesen rendben van.
2021. aug. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!