Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek szégyen ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek szégyen ha egy pasi elmegy prostihoz?

Figyelt kérdés
Voltam már párszor de többé nem megyek.

2020. szept. 22. 20:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
Nem, mert tudom van pénzed és bátor is vagy.
2020. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
#1 Mire írtad hogy bátor vagyok? Ezt nem teljesen értem.
2020. szept. 22. 20:44
 3/31 anonim ***** válasza:
78%
Az 1es szerintem a fertőzésekre gondolt
2020. szept. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%
Arra gondoltam, van vér a pucádba, hogy nem jajgatsz szűz vagyok, segítsetek, meg prostinál jaj mi lesz, hanem fogtad magad és elmentél és megtetted. Mai srácoknál már ezt is értékelni kell sajnos.
2020. szept. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
86%
Az attól függ milyen prosti volt. Mert ha ilyen útszéli lepukkant párezer forintos, akkor szégyen. Szóval nem maga a prostizás lenne a gáz, hanem hogy ennyire lealacsonyodtál egy ilyen nő szintjére és még fizettél is érte. De ha valami jó csaj, akkor nem zavarna, mert tudnám hogy azért nálad is van egy határ.
2020. szept. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
#4 Értem. Akkor nem valami nagy a konkurencia ami az udvarlást illeti. :D
2020. szept. 22. 20:51
 7/31 A kérdező kommentje:
#5 Lakásos volt, és higénikus. Nem vagyok rá büszke, de annyira nem is szégyellem.
2020. szept. 22. 20:53
 8/31 anonim ***** válasza:
91%
Nincs rajta mit szégyelni, ha nem viszed túlzásba és nem adod le a szintet.
2020. szept. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
95%
Szégyen, nem szégyen, senkinek semmi köze hozzá. Gondolom nem úgy kezded az ismerkedést, hogy "Szia Móriczka vagyok és prostizni szoktam". Használj gumit hogy vigyázz magadra és a leendő partnerere. S ha majd a kapcsolatotok ott tart, abban a fázisban amikor a múlt részleteit be lehet vallani akkor elmondod. Akkor remélhetőleg fog már annyira kötődni a párod hozzád, ismerni fog annyira hogy nagyon nem akad fent rajta. Bár tény, azért nem egy pirospont ha egy pasi prostizni járt. Egyszerűen azért mert megfordulhat a fejben, hogy hohó ha egyszer volt és a kapcsolatban nem stimmel valami akkor lehet majd közben is fogja magát és elmegy k.vázni?
2020. szept. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
52%
En ingyen lepipantottalak volna..47F
2020. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!