Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek szégyen ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek szégyen ha egy pasi elmegy prostihoz?

Figyelt kérdés
Voltam már párszor de többé nem megyek.

2020. szept. 22. 20:37
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
41%

Miért mentél prostihoz? Miért nem inkább csajozol? Amúgy hány éves vagy? És miert ne tudhatna róla a jovendobelid hiszen szerintem joga lenne hozza.

Amúgy nem szégyen, ha nem jártál akkor mással.

2020. szept. 23. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Én csak nem értem miert megy prostihoz,
2020. szept. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
28%
Lepippantalak!! 18F
2020. szept. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
#21 Mert önbizalom hiányom, és szociális szorongásom volt. Azóta sokat javítottam ezen, és igyekszek változni pozitív irányba. Egyébként miért is lenne joga tudni róla? Mi köze van neki a múltban lévő szexuális életemről könyörgöm? Sok férfi ismerősöm volt már prostinál, mikor egyedülálló volt, és szerinted elmondták a barátnőjüknek? Naná hogy nem.
2020. szept. 23. 12:41
 25/31 A kérdező kommentje:
#21 Mert a nők bezzeg elmondják a párjuknak hogy kapcsolaton kívül hány férfival feküdtek le, ugye?
2020. szept. 23. 12:52
 26/31 anonim válasza:

Nekem is az van de nem mentem olyanokhoz.


Szerintem azért van hozzá köze,mert a párod lesz,de igazad van a te döntesed lesz. Ha akarod elmondod,ha nem akarod nem. Csak furcsáltam.


Én tuti,hogy elmondanám a jóvendőbeli pasimnak,sőt még azt is ha neten dumáltam pasikkal akik csak a szexről beszélgettek velem és kepet küldtek magukról. Azt is ha olyan kapcsolatom lett volna. Nem azért mondom amúgy csak én nyitott személyiség vagyok. Bár nem tom más nők milyenek. De én az ilyen dolgokat nem szégyellem azert írtam,hogy sztem neked sincs mit rajta szégyellni.

2020. szept. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
69%

A prostizás sokkal költséghatékonyabb szexuális tevékenység a barátnőzéstől!

Szerelmesnek lenni meg nem elhatározás kérdése: az vagy jön, vagy nem... de dugni muszáj (és jó)!

2020. szept. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
48%
Az is igaz #27-es,de nem is lehetett olcsó,gondolom. De ha mar megtörtent úgy is mindegy.
2020. szept. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
#27 Nem muszáj. Lassan 4 hónapja önmegtartóztatáson vagyok.
2020. szept. 23. 21:51
 30/31 anonim ***** válasza:
81%

Nem a prostizas a szégyen, hanem az, hogy a csajok miatt ide jutunk...


Egyik amit nem értek, hogy a legtöbb csaj személyisegzavaros. Egyrészt túlértékeli önmagát, amikor az kerül szóba, hogy veled összeálljon, akkor előjön a "hogy állnék le veled, nézz már magadra", maskor meg adják h "jaj de csúnya vagyok", hogy igazold kedvességgel a túlértékelt lényüket.


A másik dolog, hogy elegük van a jótestű de agressziv pasikbóll, akik alázzák őket, de ha te kedves vagy, legfeljebb barátzónáig jutsz, mert hiába sírnak a kedvességért, azzal jönnek össze, aki alázza és bántja őket.


Harmadik, amikor ki vannak éhezve szexre, akkor "Már bárkivel elmennék dugni, csak veled nem"...



Persze vannak normális csajok, és néhány talál is normális barátot, akikkel elvannak hosszútávon. Ők nincsenek is az úgymondott "piacon". Velük lenne jó ismerkedni, de ők ugye javarészt foglaltak, talán pár évente lehetne próbálkozni, amikor szétválnak az útjaik a partnerükkel.


A pasi aki pedig belefárad a szeretet hiányába, elfogadás utáni kűzdésbe olykor inkább rászán pár randira varó forintot es megveszi a törődés és szeretet illúzióját egy röpke órára, hogy ő is érezhesse azt, amit szerencsésebb férfitársai.

2020. szept. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!