Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha látnátok egy nyilvánosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha látnátok egy nyilvánosan sexelő párt, akkor megálnátok nézzni őket? esetleg oda is mennétek?

Figyelt kérdés
vagy történt már hasónlo?
2021. aug. 25. 22:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
nem
2021. aug. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

ha olyan helyen csinálják és pofátlan módon, akkor még nézőket is hívnék pár rendőr személyében

vagy videóra venném és a rendőrségnek is átadnám + a napiszarra is felkerülhetne

2021. aug. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2021. aug. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Mi rengeteget szexeltünk régen éjszaka parkokban, meg eldugott a helyeken az akkori barátnőmmel, mert nem volt más hely rá, párszor meg is láttak minket, de kivétel nélkül mindig lesütött szemmel tovább siettek, sose álltak meg nézelődni. Szerintem inkább még ők érezték magukat kellemetlenül. Szerintem én se kukkolnék, ha ilyennel találkoznék, mennék tovább dolgomra, legalább nekik legyen egy jó napjuk.
2021. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
43%
Én tuti arrébb vinném a holmijukat, táskájukat, vagy valamit. A ruhájukat leginkább, mert gondolom, ehhez csak leveszik. Aztán rohanhatnának utánam pucéran a ruhájukért. Vagy kereshetnék, ha nem veszik észre az ügyködésem.
2021. aug. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Kamaszkoromban szinte midig meglestem a párokat szex közben. Ma már egy pajzán vigyorral nyugtázom hogy bsznak és jól érzik egymást. Aztán hazamegyek, és szólok az asszonynak, hogy készüljön, mert ha lerúgja a csillagokat is, akkorát fog élvezni. Persze, lehet nem fog akkorát szólni a dolog, de rajtam nem múlik.
2021. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Vicces,de még soha a büdös életben nem láttam közterületen senkit szexelni. Pedig a Margitszigetre is járok ki meg több eldugott helyre is kutyával.
2021. aug. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Megpróbálnám figyelmen kívül hagyni, és arrébb menni.
2021. aug. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%
Láttam már ilyet. Megnéztem (máskor is ha lesz lehetőségem) de nem feltünően!
2021. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Láttam már párszor, de hagytam őket, szeressék egymást. Meg volt egyszer amikor több is volt, de azt most hosszú lenne elmesélni.
2021. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!