Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 24 éves pasi milyen lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 24 éves pasi milyen lehet az ágyban?

Figyelt kérdés
2021. aug. 25. 19:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Még csak most ismerkedünk, nyilván nem egy olyan kérdéssel fogok nyitni, hogy “na és hány nőd volt eddig, mennyire vagy jó a szexben?” Már nem szűz, annyi tuti
2021. aug. 25. 20:26
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Attol is fugg te hany eves vagy kerdezo. Ha 8 ev a korkukonbseg, akkor biztos jo, mert az idosebbek mindig jobbak 😅.


Viccet felreteve. Nem csak a tapasztalat, de a szexualis kultura is lenyeges, hogy all, hogy er hozzad. Van aki sok novel volt, de 30 evesen is durvan er a nokhoz. Szoval lutri 😀😀😀

2021. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%

én 24 évesen olyan voltam mint egy tenyészbika. Sokat, rövid idő alatt. Minőség az nem volt. Igazából akkor lettem "jó az ágyban" mikor megismertem a feleségemet, az ő női testét. Vele megosztottuk minden kis titkunkat és pontosan tudjuk mi esik jól a másiknak.

Így akkor a legjobb a szex ha ismeritek egymást testét. Az első alkalom talán még egy ügyes férfival is rossz lesz. Minden nő más.

42/F

2021. aug. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%
Legjobb korosztály. 38N
2021. aug. 26. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Attól fugg hogy 16-18 éves kora óta minden héten mással dugott vagy 24 évesen még csajhoz se ért
2021. szept. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!