Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24 éves férfi ha még szűz az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves férfi ha még szűz az nagyon gázos?

Figyelt kérdés

Nincs nekem szerencsém a csajoknál. Nem az a baj hogy nem nézek ki jól, mert több szép lánynak bejöttem, sőt kezdeményeztek is, mert első látásra sokan jót feltételeznek rólam a csajozás tekintetében. De annyira béna vagyok hogy nem tudom még így sem összehozni. Lefagyok a lányok előtt, meg túlgondolom az egészet, meg egy szép lánynak akkor sosem akarom elhinni. Társaságba meg nem járok szóval csak ritkán akad alkalmam de az önbizalom hiányom elrontja az egészet:(

Nem látom magam helyesnek.


2021. aug. 25. 12:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
nem
2021. aug. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az egyik lánnyal 4 találkozásig jutottam, de csak a kezét fogtam meg még. De nem várt rám tovább:(

Nem tudom elhinni hogy engem akarjon egy lány, még akkor sem ha látom az egyértelmű jeleket, nem tudom mi van velem. De szerintem nagyon önbizalom hiányom van.

2021. aug. 25. 12:37
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem gáz.
2021. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem gáz, majd lesz akivel fel tudsz oldódni és menni fog.
2021. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
Igen az.
2021. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
átérzem, én is csak annak köszönhetem, h nem vagyok már az, hogy olyan partnert találtam aki "tökösebb" volt nálam és ő kezdeményezett. nekem is önbizalomhiányom van, én se merek megszólítani senkit. én nem is tudom miről lehet egy lánnyal beszélni meg mikor érdemes megfogni a kezét stb. sajnos így nekem se jött össze sok minden. ja meg elég visszahúzódó is vagyok. szóval alapvetően ezekkel van a probléma nálam. de gyűjts bátorságot. hidd el, csak elsőre nehéz. :)
2021. aug. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

figyi, most ha azt írjuk, hogy gáz, ha azt, hogy nem....mi fog történni?

semmi, mert fejben eltemetted magad.


először is magadban kell elhatározni ezeket a dolgokat, és elhinni, hogy képes vagy rá.


írhatunk bármit, ha eleve skeptikus vagy, és nem is akarod, felesleges. (ó én béna vagyok, szerencsétlen)


kiindulásnak jó lehet, ha megnézel egyik mások fárfit, hogy ő hogy néz ki (ápolatlan haj, fogak, kilógó orrszőr stb) és mégis van valakijük...

na hát ez legyen a példa, mikor elindulsz csajozni, és kiglancolod magad. Hogy még egy magára keveset adónak is van csaja, te emg fullon ki vagy csípve, nehogymár ne lehessen..


visszakanyarodok: el kell hinni magadról.

Amíg ez nem megy, nincs miről beszélni.

2021. aug. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, de ha nem rázod helyre a tökeidet akkor 34 évesen is szűz maradsz. Nem azért lépnek le a csajok mert szűz vagy, hanem mert nem kezdeményezel azt hiszik nem tetszenek neked és erős önbizalomhiányt sugárzol magadból. Ezen korrigálj.
2021. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
61%
NEM GÁZOS a szüzesség. Igényes férfi őrzi a szüzességét a házasságig. Már aki FÉRFI. És nem kan meg csődör meg bika. Olyan elég egy csajnak. De egy igényes NŐ - nek annak FÉRFI kell. FÉRFI meg nem attól lesz valaki hogy fűvel-fával. Az a kutya is tudja.
2021. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem gáz.
2021. aug. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!