Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24 éves vagyok, és az baj ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves vagyok, és az baj ha nekem inkább az ilyen fiatalabb kinézetű lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Korban max csak pár évvel fiatalabb, de nekem jobban tetszenek azok a lányok akik nem akarnak többnek tűnni a koruknál és egyszerűek (nem sminkelnek és semmi mű dolog). Meg tetszik az ha olyan 160 cm körüli, meg kicsi a melle. Szóval olyan fiatalos, kislányos legyen, de korban hozzám illő persze. Ez baj?
2021. júl. 7. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Miért lenne baj? :)


Neked ez jön be.

2021. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Azért 24 évesen még nem leszel sugardaddy nyugi :D Ha ez tetszik akkor ez. Nekem meg a harmincas pasik jönnek be mert a korombeliekkek (23 vagyok) nem lehet tervezni. Ők még élni akarnak én meg családot
2021. júl. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Te hülye vagy... 30 évesen is 16 éves szüzekkel kell beszélgetnem, hogy legyen valami. Ez mindig így lesz.
2021. júl. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bajnak nem baj. Számomra is ők a legvonzóbbak, az ártatlan, smink nélküli, kerek ösztrogénes pofijukkal. Az sem baj, ha van 1-2 patti.


A természetesség híve vagyok.

2021. júl. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezzel nincs gond. A gond akkor kezdődik, ha az izgatna, hogy serdületlen kislány, fejletlen test.


Ha neked a kis törékenynek tünő nők jönnek be, azzal nincs probléma.

2021. júl. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!