Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes swingerklubba mennie...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes swingerklubba mennie egy 24 éves férfinak?

Figyelt kérdés
Kipróbálnám a dolgot, de hallottam olyanokat, hogy swingerbe csak az idősebb korosztály jár meg férfiként amúgy se lenne nagy buli, mert általában erős a hím túlsúly. Egyedül mennék amúgy.

2021. júl. 24. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire tág az ingerküszöböd. Ha mindenféle testalkatú és külsejű ember meztelen látványa nem veszi el a kedved a szextől akkor érdemes.
2021. júl. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Úgy tudom szingli pasikat nem is engednek mindenhova be, pont a férfi túltengés miatt.
2021. júl. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Voltam. Tele volt 40-50 -es kövér csúnya emberekkel. Pár nő körúl több pasi csorgatta a nyálát, mint a legyek a dögre.
2021. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
És a nők milyenek?
2021. júl. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Szerinted milyenek? Szerintem a szép emberek, nők nem járnak ilyen helyekre, mert ők enélkül is éppen elég ajánlatot kaphatnak ha kiterjedt ismeretségi körük van és élnek társasági életet.
2021. júl. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

A swingerekről többnyire azok osztják az észt akik a közelében sem voltak egyiknek sem, csak "hallottam valakitől". Teljesen vegyes az "összetétel" testalkatban, életkorban egyaránt, kb. mint egy strandon. Ott is van fiatal is, idősebb is, csinos is, nem annyira helyes egyaránt. A többség életkora 30-50 között szóródik.

Kétféle nap van: un. páros nap amikor csak pár v. szóló nő mehet, meg olyan amikor szóló pasi is. Olyankor értelemszerűen több ffi van, de olyan hölgyből, párból is akik nem párcserét keresnek, hanem több pasis felállásokat.

Hogy érdemes-e... attól függ mit keresel. Ne azt várd, hogy majd rádugranak a nők 1:1-be és tutira szex lesz - mert szimpátia alapon működik a dolog. Viszont ha legalább egy átlagos szintet megüt a külső megjelenésed ÉS normális valaki akkor igen jó eséllyel tud csatlakozni többesekhez. Minden más rajtad múlik. A különbség egy normál bulihoz képest (azon túl hogy a netes ismerkedéshez képest legalább 100%-ban kamumentes), hogy ha megvan a szimpátia akkor nem csak csók hanem minden máshoz is adott a hely, az idő és többnyire meg is történik :)

2021. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!