Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Visszatérő, véletlenszerű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszatérő, véletlenszerű magömlés. Orvoshoz, terapeutához kell fordulnom?

Figyelt kérdés

F/35. 7 éve vagyunk együtt a párommal. Durván 4-5 éve élünk ténylegesen együtt. Nekem ő volt az első - és vélhetően egyetlen - kapcsolatom minden téren. Néha-néha felüti a fejét szexuális gondok. Ebből a legrosszabb a korai magömlés. Sajnos ha egyszer van, többször is előfordul és mint tudom ez több alkalom után már egy öngerjesztő folyamat.

Jelenleg ott is tartok már hogy bűntudatom van, idegesít ha elmegyek. Ebből kifolyólag még nehezebben megy és akkor se jó.

A problémához az alábbi tényezők is befolyásolják, mint az hogy sok anyagi problémák van - pontosabban inkább a havi költségek beosztása merít ki - valamint az új macska, akitől én szerintem - párom szerint csak én csinálok belőle problémát - gyakran se este ,se reggel nem alszik, nem hagyj békét és kizárni sem lehet a hálószobából. Részemről elég zavaró és úgy érzem az intimitást veszi el az ágytól, tőlünk. És hogy 7 napból 5x 4-5 óra körül felkelt, majd előbb-utóbb veszekedés lesz a vége se használ. És azt se érzem megoldásnak hogy a macska hangulatához igazítsam mindezt. Pl. ha csütörtök délután fél háromkor alszik és békén hagyj akkor.



2021. aug. 24. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
neked nem szexuális problémád, hanem kapcsolati problémád van. Rakd rendbe a kapcsolatodat és azzal a szex is nagyjából megoldódik. Hiába válsz hirtelen csődörré, ugyanúgy rossz lesz a kapcsolat és a hangulat az ágyban, mert problémáitok vannak. Azt kell elsőnek megoldani.
2021. aug. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló cipőben jàrtam macskaügyileg. A megoldás az lett, hogy nem hagytam én se aludni őt napközben. Két-hàrom nap után a macsek is ràjött, hogy én se szeretem ha hajnalban felébreszt. Azóta békén hagy minket amíg nem kelünk fel...
2021. aug. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, te még jobb helyzetben vagy, mert pl én bárkivel, mindig gyorsan elélvezek akármilyen izgatásra. Amúgy meg elég káros ez a kapcsolat így, ez tény.
2021. aug. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ki kell b@szni a macskát onnan, ahol aludtok! Semmi keresnivalója nincs ott!

Ha gondolod, kölcsönadom a németjuhász kutyámat, 30 másodperc alatt megold mindent...😂

2021. aug. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neked két problémád van. Az egyik párkapcsolati ahogy az #1-es is írja, ez nyomja rá a bélyegét a kapcsolatotokra. Üljetek le felnőttként megbeszélni a problémákat. Nem kell ide semmilyen orvos, mert orvosi értelemben egészségesek vagytok.
2021. aug. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#1, 5: mi a baj a párkapcsolatommal? Mit csinálok rosszul? Idegesít a macska, a nap problémák, hogy nem alszok és hogy a libidóm nem olyan, mint 5 éve volt.

Én már gondolkoztam viagrán, csak hogy ez a része rendben legyen.

2021. aug. 24. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!