Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, szex közben mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, szex közben mi kell ahhoz, hogy orgazmusotok legyen?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nekem még soha nem volt és szeretnék rájönni, mi hiányzik. Nekem maszti közben sincs, szóval nem tudom tényleg.

2021. aug. 21. 16:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Mármint akihez vonzódtam és szerelmes is voltam, az nem a 10/10-es volt, hanem egy másik.
2021. aug. 21. 17:32
 12/12 anonim ***** válasza:
75%

Fejben dől el majdnem minden.

Nekem is volt ,csúnyább’ partnerem, tőlem alacsonyabb is, de olyan volt a kisugárzása, a dumája, hogy azonnal magamba akartam érezni. Ha nem kívánom a pasit már az elején nem is várhatok orgazmust.

Jelenlegi párommal volt olxan, hogy munkahelyen voltam írta az SMS-eket, miket fog velem csinálni ha délután talalozunk. Fejben annyira ráhangolódtam a dologra, hogy mikor találkoztunk berakta és már el is mentem. Ez alkalommal sokszor is. Mert előbb a fantaziamat indította be, utána a testem.

2021. aug. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!