Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, szex közben mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, szex közben mi kell ahhoz, hogy orgazmusotok legyen?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nekem még soha nem volt és szeretnék rájönni, mi hiányzik. Nekem maszti közben sincs, szóval nem tudom tényleg.

2021. aug. 21. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekem csak csikló orgazmusom van.
2021. aug. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Értem, de mi kell ahhoz, hogy legyen?

Vagy mi hiányzik akkor, amikor nem jutsz el a csúcsra?

Az kevés, hogy nyalás. Milyen nyalás? Nyaltak már, mégse volt orgazmusom, de engem alapból jobban izgat a behatolás.

2021. aug. 21. 16:38
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha magadnak sem sikerül, akkor könnyen lehet, hogy fizikálisan képtelen vagy rá. Sajnos van ilyen helyzet. Rendkívül sok nő nem képes az orgazmusra.
2021. aug. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Erre születni kell. Ha nem vagy elég ügyes, akkor neked sokkal többet kell gyakorolnod, hogy eljuss arra a szintre, ami valakinek ösztönös megérzések alapján természetesen sikerül mindenféle megerőltetés nélkül.
2021. aug. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindig volt csikló orgazmusom. Úgy szeretem ha körkörösen csinálja, lassan, közben ujjaz és a bőrt felhuzza a csiklón.

Hogyha magadnak sem sikerül az orgazmus, akkor a férfinak sem fog menni, mert te nem tudod neki elmagyarázni mi a jó neked, hogy szereted, hogy csinálja.

2021. aug. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyetlen egyszer volt orgazmusom 20 évvel ezelőtt maszti közben. Akkor se csináltam semmit másként, mint bármikor máskor, talán csak annyi volt a különbség, hogy akkor először volt esélyem arra, hogy lefeküdjek egy igazi férfivel és róla fantáziáltam. Nem ő volt az álompasim, sőt, csak épp vele volt esély valódi szexre és a tudat úgy tűnik, felspannolt. De soha többé nem volt orgazmusom, nem tudtam megismételni, akkor se, amikor megőrültem, annyira vonzódtam a partneremhez.
2021. aug. 21. 16:56
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
szexuálphszologus erre vannak. hajrá kis csaj
2021. aug. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem kell, úgysincs akin gyakorlatozzak, aki nekem kéne, annak én úgyse kellek. Csak gondolkoztam.
2021. aug. 21. 17:09
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerencse elsősorban.
2021. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Volt olyan pasi, akinek a barátnője már attól elment, hogy berakta neki. Engem reszelhetett akármeddig. Nem tudom, lehet hogy az a baj, hogy soha nem feküdtem le olyan férfivel, aki külsőre teljesen az esetem lett volna. Illetve volt egy 10/10-es külsejű, de nagyon ügyetlen volt a szexben, nem engedte, hogy megmozduljak, mert azonnal elsült volna. Vonzódtam nagyon, szerelmes is voltam, de nem volt elég magas a srác és nem volt tipikusan az esetem. Na mindegy, valószínű nem az ő hibájuk, hanem az enyém.
2021. aug. 21. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!