Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondják azt, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, hogy egy idősebb férfi/nő tud ezt-azt tanítani a szexben?

Figyelt kérdés
Soha nem értettem ezt a mondást. Egyáltalán mit kell a szexen tanítani? Többet fog tudni az a fiú, aki mondjuk 20 évesen nem egy korabeli lánnyal szexel, hanem egy 40-essel? Én egyáltalán nem érzem azt, hogy ez korfüggő lenne. A legjobb szexuális élményeim korombeli srácokkal voltak. Egy harmincas pasival is nagyon jó volt. Ellenben egy 40-essel pont nem élveztem. Ráadásul a mai világban mindenki ismeri a szexpózokat, az orált, stb. Az átlag szex azért nem szokott nagyon extrém lenni. Nem nagyon értem, hogy miért kéne kifejezetten "tanítani" valakit a szexre. Jó esetben a parrnerek összecsiszolódnak. Az x-edik szex esetében pedig nem hiszem, hogy többet tudna adni valaki, csak mert idősebb. Jó esetben mindenki tud szexelni, mindenkinek mások az igényei, szóval nem értem ezt a nézőpontot.

2021. aug. 18. 08:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jaaa persze ez hülyeség. Egyedüli egy dolog, amiben egy nő segíteni tud, ha egy megértő, jófej csajod van, az segít abban, ha pl gyorstüzelő vagy, hogy minél tovább bírd. De ez nem korfüggő.
2021. aug. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"A "tanítás" kifejezés pedig nekem nevetséges."

Csak szólok, hogy a szexet pont úgy kell tanulni, mint minden mást, mivel már a majmoknál sincsen benne a hímnél az ösztönök között.

Aki azt hiszi, hogy ezt nem kell tanulni, az... hogy mondjam finoman... szóval, roppant tájékozatlan.

Aki még ragaszkodik is ehhez, arról inkább nem mondok semmit.


Jó, persze előfordulhat, hogy összefutottál egy tanulatlan harmincassal vagy negyvenessel.

De ebből általánosítani?


Más kultúrákban ezt jobban megoldották, csak a keresztények ilyen iszonyú prűdek, aminek meg is van a hatása: valaki nem is érti, hogy ezt minek tanulni. Ja, hát ha életben nem találkozott még szexkultúrával, akkor ez érthető.

Muszliméknál például szokás a fiatal fiút összeházasítani egy idősebb nővel, akitől aztán gyorsan el is válik majd, de közben sokat tanult.

Keleten pedig az anyák tanítják a lányaikat.

Egy kicsit normálisabb megoldás, mint nálunk, ahol esetleg összekerül két szűz, aztán nézik egymást, hogy most mi van.

2021. aug. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A szex tanulható, de nem más fogja megtanítani. Két fiatal pedig, akik vonzódnak is egymáshoz, a mai világban garantálom, hogy nem csak nézni fogják egymást...
2021. aug. 18. 10:27
 14/15 anonim ***** válasza:
85%

Persze, csak tudod, a Mekk mester-módszer nem mindig jó. Bár, ha neked elég az, ha a sperma célba jut...

Ezért mondtam azt, hogy a kereszténység félelmetes rombolást vitt véghez a szexuális kultúránkban: hiszen már elképzelni sem tudod, hogy létezhet is ilyen.

Még akkor sem, ha külön felhívják rá a figyelmed.

Tudod: te is tudsz festeni valahogy, és Picasso is tudott. Vagy te is tudsz dalt költeni, meg Mozart is tudott. Vagy, ha rád bízták volna az Országház építését, valami biztos állna ott most.

De azért a kettő nem ugyanaz.

2021. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Senior Séf ***** válasza:
Nos, nekem az első élményem 16 éves koromban egy 31 éves csinoska özveggyel esett meg. Áldom érte a sorsot, és minden fiúnak ezt kívánom. Nem azt mondom, hogy szexistennő volt, de rengeteget tanultam tőle a testiség elfogadásáról, a női lélekről, női gondolkodásmódról. Biztos vagyok benne, hogy későbbi sikereimet javarészt ennek a fél évnek köszönhetem.
2021. aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!