Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondják azt, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, hogy egy idősebb férfi/nő tud ezt-azt tanítani a szexben?

Figyelt kérdés
Soha nem értettem ezt a mondást. Egyáltalán mit kell a szexen tanítani? Többet fog tudni az a fiú, aki mondjuk 20 évesen nem egy korabeli lánnyal szexel, hanem egy 40-essel? Én egyáltalán nem érzem azt, hogy ez korfüggő lenne. A legjobb szexuális élményeim korombeli srácokkal voltak. Egy harmincas pasival is nagyon jó volt. Ellenben egy 40-essel pont nem élveztem. Ráadásul a mai világban mindenki ismeri a szexpózokat, az orált, stb. Az átlag szex azért nem szokott nagyon extrém lenni. Nem nagyon értem, hogy miért kéne kifejezetten "tanítani" valakit a szexre. Jó esetben a parrnerek összecsiszolódnak. Az x-edik szex esetében pedig nem hiszem, hogy többet tudna adni valaki, csak mert idősebb. Jó esetben mindenki tud szexelni, mindenkinek mások az igényei, szóval nem értem ezt a nézőpontot.

2021. aug. 18. 08:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Ezt csak az öregek szokták mondani mert mással nem tudnak felvágni, csak hogy többet tapasztaltak. Nem mintha a szex egy atomfizika lenne.
2021. aug. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tényleg az volt eddig, hogy minél idősebb volt a nő, annál jobb volt vele a szex. A tapasztalt 30-asokkal jobb, mint tini szűzlányokkal. El tudom képzelni, hogy férfiaknál is ez van.
2021. aug. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Korosodó pasik gagyi marketingje ez a "tapasztalt férfi" szöveg.
2021. aug. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Idősebb, tapasztaltabb. Nem hülyeség. Nagyon sokannrosszul sexelnek. Nem tudják mi mi es hogy jó a masiknak. Sokakat nem is érdekel. Sajnos. 25L
2021. aug. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
#4 Az nem korfüggő ha valaki önző, vagy igénytelen a jó szexre.
2021. aug. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szerintem is sokan bénák a szexben, de nem korfüggő. A "tanítás" kifejezés pedig nekem nevetséges. Megtanít lovagolni? Vagy mi? :D Jó esetben ez nem így működik...
2021. aug. 18. 09:05
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
25 vagyok, sokkal kiforrottabb, érettebb a szexuális kultúrám mint 5 évvel ezelőtt. A tapasztalat jol jon de se a kor se a partnerek szama nem garancia semmire
2021. aug. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy nem fejlődik a korral valaki. Természetesen egyre kevesebb lesz a gátlás, egyre jobban ismeri mindenki a saját testét. De ez mindenkinek a saját útja. Nem egy 40 éves fog rá megtanítani hogy kell szexelni. Attól még lehet vele nagyon jó a szex, lehet figyelmes, de ez két külön dolog.
2021. aug. 18. 09:57
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez igazáboól csak ilyen duma, hogy biztos tapasztalt... Mondjuk azt hozzáteszem, hogy nekem életemben eddig egy 36 éves prosti verte ki a legjobban a farkam, a 20 év körülieknek valahogy sosem áll rá olyan jól a kezük. Szóval akár lehet is benne valami.
2021. aug. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De attól hogy neked jól kiverte egy idősebb nő, te nem tanultál meg jobban szexelni :D Ezzel van a problémám, hogy azt állítják, hogy tanítják a szexet. De attól hogy valakivel jobb a szex élménye, még te nem tudsz jobban szexelni hirtelen.
2021. aug. 18. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!