Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van más is úgy hogy nem tudja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is úgy hogy nem tudja elképzelni hogy még ebben az életben valaha szexelni fog, vagy lenne barátnője?

Figyelt kérdés
El sem tudom képzelni, pedig már ideje lenne. Nem értek a nőkhöz, el se tudom képzelni hogy szexelnék meg a többit sem. Van más is így? 29F szűz.

2021. aug. 13. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Én utoljára 14 éves koromban éreztem így. 15 évesen már nehéz lett volna mert szexeltem a barátnőmmel. Próbáld már összekapni magad, haver. Fogyatékos vagy, vagy mi van?
2021. aug. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Biztos nem te vagy az egyetlen. Ez megnyugtat? Vagy mi az értelme a kérdésnek? Csak nyavajgás?
2021. aug. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Igen én is igy vagyok vele.

Talán pszichológus tud neked is segíteni.

Bár nem tudom hogy te is mentális beteg vagy e?

De elég valószínű hogy neked is korosan kicsi az önbizalmad valami miatt.

2021. aug. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Majdnem, bár én nem a sima szexre vágyom, az már megvolt, de amire vágyom, attól tartok sosem kaphatom meg.
2021. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
4. Miért mire vágysz?
2021. aug. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt sem tudom hogy csinálnàm. Nem értem más hogy tud be csajozni.
2021. aug. 13. 19:49
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az ami érdekel?

Foci, autók, filmek, sorozatok, anime, szex, kirándulás, ruhák, olvasás,……..

Valami téma csak van ami foglalkoztat.

2021. aug. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Néha én is így gondolkodom, de tudom, hogy nem vagyok esélytelen, rengeteg időm van még így is, hogy még nem volt, de feltétlen teszek érte, hogy legyen! (Megvan az oka, hogy miért nem volt eddig, egy bizonyos szituáció miatt)


Nem csak direktbe az utcán, boltban vagy ilyen helyeken kell leszólítani,


van sokkal könnyebb helyzetek is, mint a sport, tánc, túrázás, biciklisek, rendezvények, táborok, közösségek, barátok/ismerősök testvére, barátnője, ahol alapból lehet beszélgetésekbe elegyedni és nem is kell feltétlen tök random szöveggel előállni, adott a téma, majd tovább lehet vinni a beszélgetést…


Meg, ha kommunikatív vagy valamennyire, jó kedvű, jófej, az előny… Meg, ha egy szimpi csajjal beszélgetsz és érzed, hogy “van vlm a levegőben” 😅 jó a feeling, látod rajta, hogy mosolygós, élvezi a beszélgetést veled, akkor már jó úton jársz. (Saját tapasztalat)


Lehetett volna, egy 10-es csajom, mind külsőre, mind személyiségre, csak én hülye, elszalasztottam az alkalmat, pedig oda volt értem! Ne kérdezd miért, én se tudom, hogy miért nem léptem akkor. (Ismerőseink révén, találkoztunk)



21F

2021. aug. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!