Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerinted tiniként jobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted tiniként jobb szexelni mint felnőttként?

Figyelt kérdés
Tiniként nem jött össze csak felnőttként. Barátnőm sem volt abban a koromban.
2021. aug. 13. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan, vagy esetleg felnőttként még jobb is mert addigra levetkőzöd a gyerekes gátlásokat és megtanulsz kommunikálni a partnerrel.
2021. aug. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Technikailag nem jobb, sőt. Viszont a tudat jobb volt, hogy már felnőtté váltam kb.

F

2021. aug. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tiniként sem volt rossz.
2021. aug. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Tiniként nagyon kevesen tudják igazán élvezni a szexet, főleg a csajok. Esetleg azok, akik nagyon gyakran élnek nemi életet már 16 évesen is, és összeszoknak. De szerintem 25-40 évesen van a toppon mindenki.
2021. aug. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én idősebb fejjel jobban élvezem :)

19 voltam mikor elvesztettem a szüzességem, a 20as éveim mondjuk elteltek, de ha rangsorolnom kène az együttléteimet, akkor az első helyre olyat tennék, ami a 33. Szülinapom után törtènt :)

2021. aug. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
13 évesen vesztettem el és brutál jó volt. Egyik haver kicsit nerd ő 20 évesen és elmesélte hogy mit bénázott és nem is volt neki annyira jó élmény. Szerintem jobb korábban mielőtt emiatt kialakulnak a gátlások meg a személyiség torzul emiatt.
2021. aug. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pasiként mindenesetre sosem kívántam úgy a sexet mint tiniként. Állandóan állt a farkam.Más kérdés hogy nőre esélyem nem volt.
2021. aug. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezzel magadat nyugtatod az elveszett tini évek miatt. Minden élethelyzetnek megvan a varázsa. Tiniként pont a kísérletezés, önmagunk megismerése. Senki se profi, de sokat tanulunk, erre valóak azok az évek. Nem 25 évesen kell rádöbbenni, hogy semmi fogalmunk nincs a másik nemről, és csodálkozni, hogy semmi sem jön össze.
2021. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tiniként izgalmasabb volt mert kevés alkalom volt rá ami emiatt sokkal izgalmasabb volt meg én élveztem az úgymond bénázos alkalmakat is mert teljesen új volt az egész, most meg akár minden este is szexelhetek :D
2021. aug. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!