Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normalis, ha buntudatom van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis, ha buntudatom van azert, mert egy 17 eves lannyal szoktam szexelni? 27F

Figyelt kérdés
Nagyon jó vele minden, viszont pár közelibb ismerősömnek elmeséltem és nagyon ledöbbentek. Tényleg annyira elítélendő ez? :D eddig még mindig a korosztályomban mozogtam, de ő személységre és szexben is túlszárnyalta az exeimet.
2021. aug. 5. 22:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Fiatalkorú/korlátozottan cselekvőképes. Szülei mit szólnak hozzád?


Remélhetőleg tudnak rólad és nem titkolózik - ha áldott állapotba kerülne a szülők beleegyezése is kell az abortuszhoz, illetve a baba megtartásához.


Ui: kérdezd meg a lakóhelye szerint illetékes családsegítő szolgálatot. Az ő javaslatuk alapján is el tudod rendezni magadban ezt a lelkiismereti kérdést.

2021. aug. 8. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Cukrosbácsi
2021. aug. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak az nem normális hogy bűntudatod van :D Én 16 évesen jöttem össze az akkor 28 éves párommal, és már több mint 2 éve tökéletesen működik, és a szex is fergeteges. Előtte nem volt fiatalabb barátnője, és nekem sem párom ekkora korkülönbséggel, de ilyen boldog még nem voltam.
2021. aug. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

irigy vagyok

te rohadek :D

2021. aug. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!