Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normalis, ha buntudatom van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis, ha buntudatom van azert, mert egy 17 eves lannyal szoktam szexelni? 27F

Figyelt kérdés
Nagyon jó vele minden, viszont pár közelibb ismerősömnek elmeséltem és nagyon ledöbbentek. Tényleg annyira elítélendő ez? :D eddig még mindig a korosztályomban mozogtam, de ő személységre és szexben is túlszárnyalta az exeimet.
2021. aug. 5. 22:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nem lenne.
2021. aug. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Nekem csak 7 év volt a korkülönbség igaz, (28, 21), de 10-nél sem lenne. Fejben még kicsit most is piedesztára emeled a nőket. Nem kéne, a 17 éves is sok már elég manipulatív, tudja mit akar, élvezni akarja az életet, stb. Az a "ledöbbenés" meg inkább irigység lehetett, mivel a legtöbb férfi nem azért nem szexel fiatal lánnyal, mert nem akar, hanem mert nem tud.


De majd érkeznek az idióták is, akik pedofilnak hívnak, gyereklányoznak és egy 5 éves babázó kislányt képzelnek el, amikor egy 17 évesre gondolnak. Már alig várom a válaszaikat. (Ja nem.)

2021. aug. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Én is 27 vagyok és nem volt még 19 évesnél idősebb barátnőm. Szerintem a 17 még simán belefér. Nemsokára 18 lesz és akkor már senkinek nem lesz baja vele. Csak irigykednek az ismerőseid. :D
2021. aug. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
A ti életetek, nektek kell jól érezni benne magatokat. Ne csapd be, ne használd ki a lányt és akkor hiába papolnak nyalsgem nekik! 12 év korkülönbség még kezelhető, ha két-három év múlva is együtt lesztek akkor már nem lesz annyira szembeötlő (mivel már nem lesz tini).
2021. aug. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Én is ezt tenném. Nem kell szégyenkezni. Sok 17 éves messze jobb az ágyban, mint egy 27 éves.
2021. aug. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Jah. Sokan tennek de nem merik v nem tudjak. En is tennem 30 evesen. 🙂
2021. aug. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%
Fiatalkorú. Civilizált országban ezért börtön járna
2021. aug. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
7: 14 és felett nem jár börtön: [link]
2021. aug. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha te 37 lennél a csaj 27 akkor is másabb lenne. Egy 17 éves lányt még gyereknek néznek sok helyen, ezért is ítélik el jobban. Magával a korkülönbséggel nincs probléma.

Ha meg jól kijöttök nem kell másra figyelni. Érezzétek jól magatokat! :)

2021. aug. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én meg irigykedek :D
2021. aug. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!