Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lazuljak el első szexnél? L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lazuljak el első szexnél? L

Figyelt kérdés

Első szexre készülünk barátommal. Egyszer már próbáltuk de nem tudta berakni. Azt mondta azért mert nem lazulok el eléggé.

Én próbáltam de mégis hogy kell ellazulni? Így is úgyis izgulok mert ez az első de most meg még jobban mert ezt mondta.

Kérlek segítsetek!



2021. aug. 3. 16:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Megy a petting, szopás, nyalás köztetek? Legyen természetes a másik testéhez való odanyúlás, simogatás. Ezt a hibás vagyok dolgot felejtsd el. Piát annyit igyál-igyatok, hogy a komfort érzeted ne változzon tőle.
2021. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Szopás van, ő nekem kézzel szokta. Azt már úgy megszoktam csak a szex miatt mégis ideges leszek.
2021. aug. 3. 17:42
 23/24 anonim ***** válasza:
84%

Ne hidd, hogy az alkohol meg tudja oldani a problémát helyettetek. Ettől még nem fogod élvezni, sőt, ha nem vagy rá felkészülve, nagyon rossz élmény lesz. Akkor pedig legközelebb még nehezebben sikerül majd.


A barátodnak meg kell értenie, hogy csak akkor fog működni, ha te is akarod. Ha türelmetlenkedik, erőlteti azzal elbizonytalanít téged ahelyett, hogy segítene ellazulni. Azzal, hogy elődöntöd, hogy márpedig most behatolásnak kell történnie, mert megígérted, szintén a saját dolgodat nehezíted.


Először gondold át, hogy biztos a jelenlegi barátod-e az, akivel le szeretnél feküdni. Lányként sokkal nehezebb élvezni az első alkalmat, ezért fontos, hogy olyasvalaki legyen melletted, aki elsősorban azt tartja szem előtt, hogy neked jó legyen. Ha kellemetlen, vagy meggondolod magad, akkor nem hibáztat és megsértődik, hanem próbál megoldást találni, hogy jobban érezd magadat.


Ha szexre kerülne a sor, igazítsátok a tempót hozzád. Nem kell előre meghatározni, hogy minek kell történnie, hiszen ez egy jól működő kapcsolatban is megöli a hangulatot. Pettingeljetek, kísérletezzetek. Próbáljátok ki, mit élvez a másik. Próbáljatok orgazmust elérni, de ne csak ez legyen a cél. Akkor lépjetek tovább a behatolásra, ha te már nagyon vágysz rá, és csak azért ne, mert ő szeretné.

2021. aug. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Kezdjen el téged bő nyállal kinyalni, na attól úgy ellazulsz hogy csak becsusszan majd!
2021. szept. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!