Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lazuljak el első szexnél? L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lazuljak el első szexnél? L

Figyelt kérdés

Első szexre készülünk barátommal. Egyszer már próbáltuk de nem tudta berakni. Azt mondta azért mert nem lazulok el eléggé.

Én próbáltam de mégis hogy kell ellazulni? Így is úgyis izgulok mert ez az első de most meg még jobban mert ezt mondta.

Kérlek segítsetek!



2021. aug. 3. 16:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Volt hosszú előjáték? Vagy csak megpróbálta betenni? Mert ha az utóbbi akkor meg is értem hogy nem tudtál ellazulni
2021. aug. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Csinálta nekem kézzel de annyira nem volt jó érzés, de lehet csak mert izgultam.
2021. aug. 3. 16:03
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
úgy lazulj el, hogy nem az lesz, hogy most szexeltek, Hanem csak pettingeltek stb. Aztán egyik alkalomnál úgy érzed tovább engeded és megpróbáljátok, de nem ráfeszülve hanem szokd meg hogy ott van a párod, de nem ezzel a lazulj el kijelentéssel. Aztán menni fog ne aggódj, sok előjáték, legyél nedves és jó lesz :) és persze nagyon figyeljen rád
2021. aug. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Jó csak múltkor is én voltam a hibás. A barátom meg türelmetlen mert én mondtam hogy csinálhatjuk.
2021. aug. 3. 16:12
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, nem állsz még rá készen lélekben... És ha "csakazértis" erőltetitek, attól semmivel nem fogsz előbb kellőképpen ellazulni. Ne görcsöljetek rá, pihentessétek a dolgot, aztán egy kis óvatos petting, hogy már annyira kívánd az egészet te magad is, hogy szinte "kinyílsz" ottlent ;)
2021. aug. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha türelmetlen, téged hibáztat, leszar akkor minek foglalkozol vele? Nem is csodálom hogy nem tudsz mellette ellazulni
2021. aug. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
ő meg megérthetné, hogy neked első és akármit mondasz nagyon türelmesnek kell lennie. Ha meg nem sikerül nem letörnie meg duzzognia kell, hanem következőnek ügyesebbnek lenni.
2021. aug. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A barátod meg csak ne türelmetlenkedjen, mert a végén sosem jut be...
2021. aug. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Benedvesedtél lenn? Izgalomba jöttél egyáltalán? Ő mit tett az ügy érdekében?
2021. aug. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek, mi előtte ittunk kevés alkoholt rá és barátomra is jó hatással volt,ment minden simán a helyére. :) Persze volt előtte kiadós előjáték,én már nagyon kívántam és teljesen jó volt minden.
2021. aug. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!