Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyfarkú pasik, ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyfarkú pasik, ti mit tapasztaltatok, illetve lányok, nektek mi volt az első gondolatotok?

Figyelt kérdés

Mit szólnak a lányok az extra mérethez?

Tudom nem a méret a lényeg, de én a magam részéről úgy tapasztaltam, hogy bár hiába vagyok szerintem objektíve totál béna a szexben, mégis csupán a fizikai valója a farkamnak már rengeteget dob a lányok számára az együttléten.

Rohadt igazságtalan, nem kérkedésből írom.


2021. aug. 3. 12:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

en peldaul megmondom oszinten nem vagyok az esetek tobbsegeben kokemeny egyuttletek alatt es akkor most eleg finoman fogakmaztam. szoval siman el tudom kepzelni, hogy meg erzetileg is intenzivebb lehet nalam egy kisebb, de kemenyebb farok, egy lany szamara.

Viszont az tagadhatatlan, hogy a nok szerintem eleg szeles retege tarsit ferfias, dominans jellemet egy nagy farokhoz, es ok maguk is szivesebben rendelik ala magukat az ilyen hapsiknak, akik meg a farkuk miatt tenyleg magabiztosak es ez azt a latszatot kelti, hogy az eletben is faszagyerekek, pedig egyaltalan nem lyan biztos ez.

2021. aug. 4. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!