Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyfarkú pasik, ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyfarkú pasik, ti mit tapasztaltatok, illetve lányok, nektek mi volt az első gondolatotok?

Figyelt kérdés

Mit szólnak a lányok az extra mérethez?

Tudom nem a méret a lényeg, de én a magam részéről úgy tapasztaltam, hogy bár hiába vagyok szerintem objektíve totál béna a szexben, mégis csupán a fizikai valója a farkamnak már rengeteget dob a lányok számára az együttléten.

Rohadt igazságtalan, nem kérkedésből írom.


2021. aug. 3. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
A nők azt gondolják a nagy méretről "reméljük tudja is használni és nem fog fájni". Ha béna vagy az ágyban akkor rosszabb a nagy méret. Átlag mérettel bénázni = szimplán nem jó a szex, nem jutnak a csúcsra. Nagy mérettel bénázni = fájdalmas is, soha többet.
2021. aug. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Nekem rövid a hüvelyem, nem bírom a nagy méretet, én a vad szexet szeretem, nagy mérettel pedig nem lehet kivitelezni mert mindig arra kell törekedni hogy nehogy túl mélyre menjen. Szóval nálam hátrány ha valakinek nagy van.
2021. aug. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Egyszer már sodort össze az élet egy 20 centis pasival. De elnézését kértem, és otthagytam.

Az előtte lévő férfiak mind max 16-17 centisek voltak, és nekem már ők is komoly fájdalmat tudtak okozni.

Számomra a szex nem a kínokról és az óvatoskodásról szól. Így kerülöm a nagy farkú pasikat. Jó messziről.

2021. aug. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
akkor lehet én mérem rosszul, vagy ilyen lányokhoz volt szerencsém, de elég könnyedén bírták a méretemet
2021. aug. 3. 13:05
 5/11 anonim ***** válasza:
A hasfalad oldaláról kell mérni nyilván a végéig
2021. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%

"max 16-17 centisek voltak, és nekem már ők is komoly fájdalmat tudtak okozni."


Innen lehet megismerni a trollokat. Nő ilyet nem ír. Csak kisméretű pénisszel rendelkező pasi.


26N

2021. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #6. Ha akarod találkozzunk valahol. Még a személyimet is megmutatom, ha a látványnak nem hiszel.

Képzeld, rövid a hüvelyem, és cseszettül fáj, ha a méhszájámat böködik.

De nyilván te jobban tudod…

2021. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hátrány, mert szeretnék anállal kísérletezgetni 🤷‍♀️
2021. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És még engem nevettek ki, amikor azt találtam mondani, hogy olyanokkal beszéltem akiknek fáj a nagyobb :D
2021. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikus a hozzáállásod. Voltam már olyan pasival, akinek tényleg nagy volt, és meg volt győződve róla, hogy emiatt csakis szenzációs lehet az ágyban. Hát, nem volt az. Szóval becsülendő az, ha valaki a nagy méret mellett is elismeri, hogy egyelőre nem olyan jó. Egyébként meg a technikán mindig lehet javítani, úgyhogy bizonyos szempontból ez még mindig jobb, mint az, ha valaki kitartó meg ügyes nagyon, de egyszerűen túl kicsi vagy vékony neki, hiszen az utóbbin nem igazán lehet segíteni sajnos.
2021. aug. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!