Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már ilyen veletek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ilyen veletek? Tapasztaltatok félelmet első szex előtt?

Figyelt kérdés

Egy beszélgetés során kiderült, hogy a barátnőmnek baba puncija van. Eddig nem találkoztam ilyennel élőben, csak képernyőn keresztül, de ott nagyon nem tetszett.

A lényeg, hogy féltem, hogy vajon tetszeni fog-e majd az övé.

Ma reggel meg volt az első. És bár annak ellenére, hogy semmi izgatót nem találtam benne, mégis majd' megőrültem érte. Miért? Csak azért, mert egy olyan lányhoz tartozik, akit szeretek? Sekélyes lennék?



2021. ápr. 13. 11:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy hosszúra sikeredett 😅
2021. ápr. 13. 11:49
 2/2 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha valakit szeretsz, nagyon sok testi hibát el tudsz nézni. Ezzel én is így vagyok.
2021. ápr. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!