Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mostanában is sokszor tapaszta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában is sokszor tapasztaltam, hogy nincs elég határozottság a nőkben a szexhez. Hasonló tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon kétszer hasonló stílusban kommunikált egy nő.

Nem vállal felelősséget a szaváért, ritka unszimpatikus, határozatlan módon közli a dolgait. Ámbár azt írja, hogy őszintén érdekli a BDSM, megkérdezi, hogy mit csinálnék vele, ha rátenném a bilincset, majd keresi a kifogásokat, mert hogy szakított a barátjávál, biztos jó játék lenne, de idegen pasival ebbe nem biztos hogy belemenne, tehát ez neki így LEHET NEM MENNE.

Tehát lehet, lehet nem menne neki!!, de nem határozottan írja le azt , amit leír. És ha valóban nem menne, akkor mit érdekli, hogy mit csinálnék vele, ha felteszem rá a bilincset? Tudat alatt arra engedne következtetni, hogy várja az unszolást a határozottságot, hogy győzzék meg arról, hogy jó dolga lesz, élvezni fogja.


De azt meg már nem fogadja, mert valójában, egy trollképződmény a hölgy, aki nem tudja mit akar, még nyilván neki áll feljebb,(gondolom) hogy manipulálni akarják, ha megakarják győzni jóindulatból, (hogy ébredjen már fel.)

Pszichés problémát személyiségében megjelenítő dilettáns személy.



2021. jan. 5. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert az a nő aki itt megkérdi mit tennél vele valójában egy passzív sub meleg férfi.
2021. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tovább romlik az oldal színvonala. Gratulálok.
2021. jan. 5. 18:07
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Valójában csak fel akart izgulni arra, hogy szexi, mocskos dolgokat írsz neki. Minden amit írtál neki, a lejátszódott a képzeletében.

Ez a puncikép-kunyerálás női változata.

2021. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nincsenek.
2021. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mivel ehhez nyilván kicsit több bizalom kell.

Ráadásul, ha még nincs ilyen tapasztalata, kíváncsi, mire számíthat. Ezzel mi a gond?

Szerintem ilyesmibe nem is érdemes belemenni máshogy, mint régebb óta ismerős, összeszokott párként.

2021. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem érted úgy látom. Ha ő azt keresi, akkor nem nekem kellene feltennie a kérdését, hanem afelé, akivel összeszokott, ha egyáltalán azt ért az ilyesmihez. Problémásak a nők és a végén mindig ott fekszenek, ahol a pénz van.
2021. jan. 5. 21:18
 7/13 anonim ***** válasza:

#6


Na így már értem hogy miért nem fekszik le veled.

2021. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak szeret fantáziálni a dologról. Izgatja, felizgatja. Szerintem mondhatom, hogy sokan vagyunk így itt. Nem is értem a felháborodásodat. Nem mindenki akar találkozni aki levelezésbe belemegy.
2021. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

“Problémásak a nők és a végén mindig ott fekszenek, ahol a pénz van.”


Még szerencse hogy a férfiak tökéletesek

2021. jan. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ami azt illeti, a férfiak jelentős része is ott fekszik, abol a pénz van. Aztán asszony mellől társkeresőznek.
2021. jan. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!