Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek Zsebibabáról?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek Zsebibabáról?

Figyelt kérdés

2021. júl. 29. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
En kinyalnam. (Leszbi lany)
2021. júl. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Nekem nagyon bejön a kiscsaj

21F

2021. júl. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Csúnya
2021. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Zsebibaba (az eredetiben Roo; anyja és az ő neve együtt a kenguru angol nevét, a „kangaroo”-t adja ki) egy kitalált szereplő, egy kis kenguru Alan Alexander Milne angol író Micimackó című meséjében.


Zsebibaba Kanga gyermeke. Zsebibaba legjobb barátja a virgonc Tigris, aki idővel be is költözik a gyermekét egyedül nevelő kengurumamához.


Zsebibaba nem fél semmitől és mindent játékként fog fel. Mindig vidám és lelkes minden helyzetben, és nagy örömmel fedezi fel a világ apró csodáit. Állandóan bajba keveredik, de mindig tanul belőle.


Beszéd közben hajlamos a felkiáltásokra és gyakran ismétli magát izgalmában, ahogy az sok kisgyerekre is jellemző. Zsebibaba a legfiatalabb szereplő a könyvben, méretben Malackához áll a legközelebb.

2021. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

Kulsore nekem is tetszik.

19/L

2021. júl. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%

Ugye nem a Micimackós kis kengururól vam szó? Ugye nem?


Ha nem akkor az meg ki?

2021. júl. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem már csúnyább mint még a befutása legelején
2021. júl. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
Én rojtosra tágítanám az összes testnyílását, le videóznám, és az összes platformon megosztanám ahol fent van! Undorító amit ez a nagyképű tiniribi csinál!
2021. júl. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%

Csúnya, nagyképű és még buta is, egy értelmes mondatot nem tud elmondani néha. Ez egyik legrosszabb kombináció ami csak lehetséges. Nem is értem miért van olyan nagyra magával amikor semmit nem ért el, pár év múlva majd csak úgy beszélnek majd róla hogy:

„-Emlékszel arra a 15 éves csajra 2021-ből akinek jó segge volt és végül ph-n/onlyfans-on végezte

-Ja igen valami mesekarakter neve volt, talán Zsebi”

Addigra sehol nem lesz már ez se, pont úgy mint ahogy a pár évvel ezelőtt hirtelen felkapott hasonló személyek.

2021. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!