Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a velemenyed arrol, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyed arrol, ha egy pasi odamegy egy csajhoz strandon elkerni a szamat?

Figyelt kérdés
Ilyenkor bunkosag mondani, hogy nem szeretned megadni?
2021. júl. 8. 10:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Nem bunkóság szerintem egyik irányból sem. A pasi próbálkozik, ha a csajnak nem jön be, nem adja meg. Ha nem, akkor nem kell erőltetni.


De szerintem egyébként nincs benne semmi rossz dolog, próbálkozik, ismerkedik a srác.

2021. júl. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Többször jöttek oda hozzám így férfiak és sose adtam meg a számomat. Semmi bunkóság nincs abban, ha normálisan elmondod, hogy nem szeretnél ismerkedni. Ha a srác normális, elfogadja a válaszodat és továbbáll.
2021. júl. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Ha ezzel kezdi, nem adom meg, de ha beszélgetést kezdeményez és szimpi, akkor már esélyes.
2021. júl. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%

Mivel a nők komoly kapcsolatra vágynak, így menj oda hozzájuk és kérd meg a kezüket, kb. arra is ugyanazt az álszent választ fogják adni: NEM... :-)


Hiszen valójában nem komoly kapcsolatra vágynak, csak a szex kell nekik, tehát rosszabbak mint a férfiak!

2021. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%

3#

Csak érdeklődöm.Amúgy telefonszám nem arra való,hogy felhívjon, és beszélgetést kezdeményezzen?


Ez az a szint,amikor vki leírta a multkor,hogy idegenekkel nem ismerkedik.

Hát ismerőssel meg minek? ..szerintem,de mind1.

XD

2021. júl. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Mindenféle idegennek aki csak úgy elkéri, akkor sem adom meg,annak ellenére ha te így gondolod. Ha már ott van, akkor ne azt kérje, hanem próbáljon élőben beszélgetni, mert abban meg én nem látok logikát, hogy inkább telefonon, mint személyesen. Ja, és részemről ez még messze nem ismerkedés, csak beszélgetés.
2021. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Nos ez az elkérősdi szerintem csak olyan esetben indokolt ha pl épp mindkettőtök megy valahova de nagyon megtetszett az illető ezért odamész elkérni valami elérhetőséget. Ilyen strandos szituációban semmi értelme, akkor már oda is mehetsz beszélgetni
2021. júl. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

HA semmi más nincs csak a számot akarja elkérni, akkor mehet a francba.

Egy beszélgetést nem így kell elkezdeni, suttyó.

2021. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%

8# as

Hát hogy bmeg?

Elkéreshez is beszélgetés kell ,te észlény!

Vagy egy táblára irja fel szerinted?

Azzal hogy elkéri,máris beszélgetést kezdeményezett.Amiből jön a többi kérdés meg válasz.A végén nem is a tel szám a lényeg,hanem az,hogy észre se veszik és dumálnak.

Hu de sok értelmifogyatékos van itt istenkém!!

2021. júl. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9. Na neked kár volt erőlködnöd.
2021. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!