Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a velemenyed errol a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyed errol a cuccrol fiatalabb lanyokon?

Figyelt kérdés

Nem haspoloval, az a kivetel


[link]


2021. júl. 3. 01:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Akkor miről? A szoknyáról, vagy a fehér cipőről?

Semmi különös, jó, de más is jó lenne.

2021. júl. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyutt az egesz csak par centivel hosszabb poloval, hogy ne legyen kint:)
2021. júl. 3. 01:20
 3/13 A kérdező kommentje:
Privatokra valaszolva: nem, nem nagy a hasam. vekony vagyok, csak az tul sok lenne nekem, hogy minden rovid rajtam
2021. júl. 3. 01:25
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok az a szoknya, nem kell rá! :)


A képen egy csinos lány van, ezért egy cseppet sem érdekel a ruhája.

Ha egy csúnya csaj lenne a képen, akkor azért nem érdekelne a ruhája.

2021. júl. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Ez a cucc még ezzel a haspólóval sem sok😀 teljesen normális mai szett. Nem értem így a kérdést.
2021. júl. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Miért nem divat kategóriában kérdezed? Ha szexi akarsz lenni bőven belefér a póló, a szoknya meg nem rövid.
2021. júl. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

Jaj hirtelen azt hittem én vagyok a képen:DD rendesen megijedtem egy pillanatra, mert annyira hasonlóan nézek ki:D

Szerintem ez a szett teljesen rendben van, még ezzel a pólóval is. De ha neked a hosszabb póló komfortosabb, akkor vegyél olyat. Amíg nem nagyon rövid a szoknya, addig teljesen átlagos ez az öltözet. Az ilyen szoknyánál vigyázni kell a hosszal, mert lenge és ha túl rövid, könnyen kilátszódhat a bugyid egy lenge kis szellő miatt is, erre azért figyelj. Amúgy csini:)

N

2021. júl. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

#7!


Így lehet nagyon gyorsan sok privit szerezni! :)

2021. júl. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"rendesen megijedtem egy pillanatra, mert annyira hasonlóan nézek ki:D"

Én ugyanezt éreztem mikor az Avengerst néztem, és megjelent Thor. Azt hittem úgy forgattak le rólam egy filmet hogy észre sem veszem. Neked am elég szopós szád van.

2021. júl. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

A páromnak ilyesmi volt a középiskolás ballagási ruhája is. És van kép róluk, 17-18 éves lányok , mondhatni nők úgy néztek ki mint egy csapat óvodás.

Szerintem ezt te nem akarod magadnak...

2021. júl. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!