Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményed arról, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed arról, ha egy tanár kicsit húzza egy lány agyát, mert tudja hogy tetszik neki?

Figyelt kérdés
Úgy értem ezt, hogy rá is játszik erre. Pl többet viccelődik vele, kedvesebb, néha jó értelemben "kötekedik" vele, "úgy" néz rá
2021. júl. 18. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Tanárként csinálok ilyet.
2021. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És miért?
2021. júl. 18. 15:41
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem ez undorító, hatalommal való visszaélés.
2021. júl. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Édes f..om, milyehatalom? Ha mar csunyan nez ag ember v felemeli a hangjat, feljelenti a szulo. Hagyjuk mar. Nem megdugja, ramosolyog. Menjetek a p...ba, alszentek.
2021. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
En sem ertek egyet a harmassal, de legyszi csak a kerdesre valaszoljatok. 😊
2021. júl. 18. 15:48
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem végtelenül gusztustalan, és ha tudja hogy úgysem lesz semmi, mégis abban a tudatálapotban pancsikol hogy bejön egy gyereknek/fiatal felnőttnek, az még szánalmas is.


Ha tanár lennék biztos lenne olyan diák aki bejönne, de ennek nem adnám semmi jelét, mert úgy helyes...

Az még nem elitélendő, hogyha azért adja jelét mert nem tudja teljesen elrejteni.


De hogy szándékosan ki is fejezi, de ilyen félig rejtett módon?

Szánalmas.

2021. júl. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
A tanárnak nem ez a dolga… szánalom
2021. júl. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hát bosszantó.

én kirúgatnam az fix;)

2021. júl. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Undorító az ilyen viselkedés
2021. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!