Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mennyire taszító -...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire taszító - egy véletlenszerű - esetleges női szellentés?

Figyelt kérdés
Van, akit ez nem zavar túlságosan? (Persze nem első alkalommal...)

2021. júl. 29. 08:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ... 1-1 galamb bármikor elrepülhet, az emésztéshez tartozik, emberek vagyunk nem robotok. Lehet kulturált módon is csinálni, ha szex közben repked hát na bumm' nevetünk rajta és kész. Azért direktben ne tolja bele az arcomba mert mentán az ész 😄
2021. júl. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a befeszült csajokat, de azért randi előtt ne hagymás babot egyen ebédre.
2021. júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

A szellentés természetes, ha emiatt beszól a párod, akkor nem érett mlg a kapocsolatra egy nővel.


Ugyanakkor, ha nagyon gyakori, akkor lehetséges, hogy dokihoz kellene menni, mert könnyen lehet valami emésztési probléma vagy étel érzékenység/allergia a háttérben...

Azt meg nem szabad mellőzni, mert úgy jársz mint én...

2021. júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
75%

Néha-néha egy kiszaladhat véletlenül, megesik. Bár az én esetemben 1 év együttélés alatt a párom egyszer sem hallott engem fingani, megoldottam. És nem szakadtam bele :)

Az exem kb 5-6x fingott előttem tök véletlenül, de bocsánatot is kért


N

2021. júl. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne fingd tele paplantazt nem szoktam én sem!Természetes persze kedves 13 as, de azért ebéd közben hadd várjak már el annyit magamtól és egy nőtől is, hogy ne legyen "véletlenszerű estleges" fingszag
2021. júl. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna.
2021. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
64%
Aki előttem nem mer szarni, az mehet Isten hirevel.
2021. júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Huhh, ez már nagyon durva megalázása lenne a másik félnek kedves utolsó... sőt, mi több kóros dolog.


Azt gondolom, hogy a széklet, mint melléktermék elengedése mindenképpen az illemhelyen intézendő és - hacsak nincs valami nagyon komoly betegsége az illetőnek, hogy másvalaki támaszára szoruljon - LEHETŐLEG EGYEDÜL.


A bélgázt egy icipicit lehet hasonlítani a böfögéshez - egyik felül, másik alul távozik. De hát kinek mi fér bele a napi megszokásaiba...

2021. júl. 29. 14:07
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát a férfiaknál ez inkább a vicces kategória :D Volt barátnőm amikor hazajött velem szüleimhez ő hétvégente mosdóba is félve ment el, ha elment .... szóval a női agyban valamiért ez máshogy működik... de nem zavar minket
2021. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Akár első alkalolommal is csak akkor húzódjon távolabb vagy szóljon
2021. júl. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!